News

Be first to know about events in out Opera

Вітаємо із ювілеєм диригента, народного артиста України Мирона Юсиповича

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дирекція та колектив Львівської національної опери щиро вітає із 65-річним ювілеєм диригента, народного артиста України Мирона Юсиповича!
Бажаємо творчої наснаги і натхнення, міцного здоров’я, сімейного затишку. Нехай творча діяльність, співпраця із музикантами та колективами всього світу буде плідною, цікавою та багатогранною!
 
 
Сьогодні, у день 65-річчя диригента-постановника, мистецька спільнота міста та віддані шанувальники оперного мистецтва разом зібралася на перегляді опери «Набукко» Дж. Верді, аби розділити радість ювілейного вечора Маестро.
 
 
Генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун особисто та від імені усього колективу привітав митця із знаковою подією: «В теперішній непростий час, я як директор маю велику честь працювати поруч із Мироном Юсиповичем. І я хочу, аби він ще довго і плідно творив на благо поступу Львівської національної опери!»
 
Нагадаємо, Мирон Юсипович є диригентом театру майже 40 років, а у його репертуарі – понад 50 назв опер, балетів, оперет. На сцені Львівської національної опери він здійснив постановки опер «Лоенґрін» Р. Ваґнера, «Чарівна флейта» В. А. Моцарта, «Іоланта» П. Чайковського, «Царева наречена» М. Римського-Корсакова, а також опер Дж. Верді «Набукко» та «Аїда», виконання яких також відбувалося на гастролях в Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії та ін.
 
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.