News

Be first to know about events in out Opera

Музично-театралізоване дійство “Народження Незалежності” назавжди залишиться яскравою сторінкою в історії відзначення 30-ої річниці проголошення Незалежності України

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Подія, що об’єднала тисячі українців та змусила їх серця битися в унісон!
 
У День Державного Прапора України Львівська національна опера вперше представила унікальне музично-театралізоване дійство “Народження Незалежності”, що назавжди залишиться яскравою сторінкою в історії відзначення 30-ої річниці проголошення Незалежності України.
 
Захоплююче живе виконання, світлове та вогняне шоу, театр на ходулях: неймовірно, проте навіть попри погодні умови тисячі львів’ян та гостей міста, затамувавши подих, мали змогу насолодитися вражаючим концертом просто неба на площі перед Львівською національною оперою. І навіть ті українці, котрі перебувають далеко від дому мали змогу зануритися у особливу святкову атмосферу, долучившись до перегляду онлайн трансляції. Біля екранів зібралося близько 78 тисяч людей з України та усього світу: Італії, Англії, Іспанії тощо.
З огляду на зміну погоди, третя частина концерту відбулася у глядачевій залі театру за повного аншлагу: охочі глядачі могли переглянути її наживо та абсолютно безкоштовно.
 
У програмі концерту прозувачили фрагменти кантати “Карміна Бурана” Карла Орфа, “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича та вулична вистава “Сни за Кобзарем” за поезією Тараса Шевченка. Яскраві емоції на сцені дарували:
▪️ Хор балет та оркестр Львівської національної опери (хормейстер – Вадим Яценко, балетмейстер – Сергій Наєнко, диригенти – Мирон Юсипович, Юрій Бервецький).
▪️ Галицький академічний камерний хор
▪️ Львівський муніципальний хор «Гомін»
▪️ Капела бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих
▪️ Гімнасти та акробати Театру спорту ЛДУФК імені І. Боберського та КЗ Дитячо-юнацької спортивної школи імені В. Чукаріна.
 
Постановники: Василь Вовкун та Ярослав Федоришин.
 
Це масштабне дійство будо втілене за підтримки наших надійних партнерів – Український культурний фонд та KredoBank.
Фото – Руслан Литвин

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.