News

Be first to know about events in out Opera

Про постановку останньої опери Джакомо Пуччіні «Турандот» і китайську казку як її сюжетну основу в розмові з диригентом-постановником опери Іваном Чередніченком в подкасті Radio SKOVORODA

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Остання опера Джакомо Пуччіні «Турандот» та її незавершений фінал несе стільки загадок, що досі провокує запеклі дискусії.
 Диригент-постановник Іван Чередніченко в подкасті Radio SKOVORODA детально розповідає про ключі до розгадки цієї вистави у музиці, режисурі та сценографії.
Слухати усім, хто хоче поглибленого розуміння опери та ще палкіших емоцій!
Дякуємо Radio SKOVORODA і Olena Zanichkovska за велике бажання стати детективами в казковій історії про китайську принцесу Турандот.
Сьогодні Olena Zanichkovska спілкується з керівником музичної частини Львівської Національної Опери, диригентом і лауреатом міжнародних конкурсів Іваном Чередніченком. Говоримо про шлях диригента, труднощі постановки останньої опери Джакомо Пуччіні «Турандот» і китайську казку як її сюжетну основу: https://soundcloud.com/radiosko…/art-dealers-s2e4-turandot
🎭 у чому полягають обов’язки керівника музичної частини театру?
🎭 як організувати постановку опери онлайн?
🎭 витоки й загадки незавершеної опери «Турандот»
🎭 детективна історія і міфи про останню оперу Пуччіні
«Ти можеш читати музичну мову, навіть не знаючи тексту. Музична мова вже дуже багато про що говорить»

Мистецький подкаст «Артдилери» у партнерстві з артплатформою Art for Life можна слухати щочетверга також і тут:

– Google Podcasts: https://apple.co/3bb13Ga

– Apple Podcasts: https://bit.ly/2JbwSX5

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.