News

Be first to know about events in out Opera

Гостьовий виступ у концерті “Пуччіні-Гала”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На вас чекає сюрприз до Всесвітнього дня опери! 
До цього міжнародного свята, вже сьогодні, 24 жовтня, Львівська національна опера презентує нову концертну програму «Пуччіні-Гала»!
У ній візьмуть участь не лише солісти театру, а й запрошені співаки – тенори Олександр Вознюк та Сергій Гурець.
Прозвучать найвідоміші арії та ансамблі, хори й симфонічні інтермецо з опер Джакомо Пуччіні, а родзинкою концерту стане виступи одразу кількох тенорів з різних театрів України.
Знайомимо Вас із гостями нашої сцени:
Олександр Вознюк – запрошений соліст Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, Національного будинку камерної та органної музики, активно виступає в Україні та за кордоном. Учасник майстер-класів Монтсеррат Кабальє, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
У його виконані прозвучить арія Рудольфа та квартет з 3 дії з опери «Богема» Дж. Пуччіні.
А от улюблені арії Каварадоссі з опери «Тоска» та Калафа з опери «Турандот» виконає Сергій Гурець, соліст Київського національного академічного театру оперети.
Він гастролював у Білорусі, Польщі, Німеччині, Італії, Франції, Бельгії, Чехії, Австрії, Князівстві Монако, брав участь у Міжнародному україно-польському проєкті «Десять тенорів». У творчому доробку Сергія партії з опер С. Гулака-Артемовського, М. Лисенка, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, С. Рахманінова.
Початок о 18:00.
🎟Квитки можна придбати у касах театру та за посиланням:

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.