News

Be first to know about events in out Opera

До 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Величну постать геніального поета, пророка і провідника українського народу Тараса Шевченка почали вшановувати ще за його життя. А після смерті, після його поховання й перепоховання, день народження Кобзаря часто перетворювався в народні маніфестації, супроводжувався урочистими заходами як у Східній Україні, так і в Західній.
Зокрема, в 1865 р. в Перемишлі з ініціативи композитора Михайла Вербицького відбувся концерт, присвячений Шевченкові, на якому вперше прозвучав твір «Ще не вмерла Україна», що згодом став національним гімном.
Уже більше століття березневі дні називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві – в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій, картин, вистав; у концертах та академіях.
Щороку Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, підтримуючи вікову традицію, вшановує поета виставами та концертами.

11 та 20 березня о 18-ій годині представимо хвилюючий балет «Лілея» К.Данькевича за поезіями Кобзаря (диригент – заслужений артист України Юрій Бервецький).
Щиро запрошуємо наших глядачів відвідати ці вистави. Вклонімося Кобзареві разом!
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: https://bit.ly/3aCdeM7

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.