News

Be first to know about events in out Opera

Старовинна музика зазвучить у Дзеркальній залі (Прес-брифінг)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Сьогодні, 3 жовтня, о 19-ій годині в дзеркальній залі Львівської Національної Опери  відбудеться виступ швейцарського ансамблю старовинної музики «Musica Fiorita». Він завітав до України вперше на запрошення українсько-швейцарської асоціації «Haliciana Schola Cantorum».

  О 10-ій ранку у фойє театру відбувся брифінг за участю керівництва Львівської Національної Опери та гостей. На запитання журналістів відповіли заступник генерального директора з творчих питань та зарубіжних зв’язків Михайло Швед  і арт-директор українсько-швейцарської асоціації «Haliciana Schola Cantorum».

   Ансамбль «Musica Fiorita» народився 28 років тому у Базелі (Швейцарія).  За цей час він гастролював по всьому світу і встановлював культурні мости між країнами, включаючи в свій репертуар музику тих країн, де концертував. Хоча  в Україні вперше, але музику українських композиторів Дмитра Бортнянського та Максима Березовського не могли не додати  в свій репертуар – як видатних композиторів 18 ст.

   Даніела Дольчі, керівник ансамблю, дослідниця старовинної музики і виконавець на клавесині, розповіла про творчі плани колективу, зокрема  про підготовку до прем’єри опери «Покинута Дідона» Іомеллі в оперному театрі Базеля. «На жаль, не такому красивому, як Львівський»,- додала артистка.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.