Дебют Мар’яни Мазур у партії Мімі в опері “Богема” Д.Пуччіні

Львівська Національна Опера 27 грудня о 18:00 запрошує в романтичний богемний Париж та познайомить вас з історією кохання, яка завоювала серця слухачів по всьому світу – на оперу «БОГЕМА» Д.Пуччіні.
Сюжет «Богеми» оснований на популярному французькому романі Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Він приглянувся одразу двом італійським композиторам – Леонкавалло і Пуччіні. Леонкавалло раніше взявся за роботу і сподівався, що Пуччіні відмовиться від «занятого» сюжету. Але Пуччіні цього не зробив, що зіпсувало їхню дружбу. Свою «Богему» він написав за 8 місяців.
Прем’єра опери відбулась 1 лютого 1896 року на сцені театру «Реджо» в Туріні під керівництвом 28-річного А. Тосканіні. Реакція критики та публіки в цілому була досить прохолодною. Проте згодом «Богема» завоювала світові сцени.

27 грудня у головних партіях виступлять: лауреат міжнародних конкурсів, Володарка Гран-прі V Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. С. Крушельницької Мар’яна Мазур (Мімі) та лауреат численних престижних міжнародних конкурсів Михайло Малафій (Рудольф). За диригентським пультом – народний артист України Михайло Дутчак.
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: https://bit.ly/37gdUVZ