Звернення до колективу генерального директора – художнього керівника Василя Вовкуна щодо відкриття 121-го театрального сезону

Дорогі колеги і працівники Львівської Національної Опери!

Пройшла відпустка, ми ще більше скучили один за одним, особливо за нашим рідним і славним театром, за відкриттям нового театрального сезону.

Дирекція театру увесь час намагається спланувати адміністративну та творчу роботу працівників театру так, щоб відповідати всім нормам і постановам Уряду України, Міністерства культури та інформаційної політики України, а також місцевим та регіональним вимогам з дотримання карантинних заходів.

Першим робочим днем 121-го театрального сезону Львівської Національної Опери стане 18 липня, субота. В театрі розпочнеться робота у класах (артисти балету, вокалісти, концертмейстери). Далі художнє керівництво плануватиме репетиції і поступовий вхід у належну професійну форму кожного творчого працівника театру.

Сподіваємось, що в серпні 2020 року Львівська Національна Опера гостинно відчинить двері перед нашими глядачами, що будуть розташовані у залі згідно рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів Міністерства охорони здоров’я України, і ми, нарешті, запрацюємо у звичний для нас спосіб.

Цьому сприяє Протокол №25 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічних і надзвичайних ситуацій щодо часткового послаблення карантинних заходів на території області, що дозволяє з 07.07.2020 року роботу закладів культури.

Шановні колеги і працівники театру, в цей непростий для нас час, Дирекція театру просить кожного уважно відслідковувати інформацію про план роботи на сайті театру, на дощці оголошень тощо.

Віримо і надіємось, що наше мистецтво зробить нас та наших глядачів сильнішими і здоровішими, веселішими і впевненішими у самих собі, при умові дотримання всіх карантинних норм, які оберігають нас від небезпеки.

121-ий театральний сезон у Львівській Національній Опері вважати відкритим, хай він стане ще одним творчим поступом у нашій спільній програмі «Український прорив»!

Генеральний директор – художній керівник

Львівської Національної Опери

Василь Вовкун