Зроби витинанку – врятуй життя новонародженій дитині

У  п’ятницю, 6 вересняо 17:00, у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочався  благодійний майстер-клас виготовлення витинанок “Віра в життя”. Захід проводиться в межах XII Екуменічного соціального тижня  “Відповідальність VS Популізм”. 

Організаторами заходу є Інститут екуменічних студій Українського католицького університету та Львівський обласний благодійний фонд “Немовля”, який опікується передчасно народженими немовлятами. 

Майстер-клас з виготовлення витинанок проводить талановита майстриня Дарія Альошкіна. Головні гості заходу витинатимуть дерево як символ життя. Серед запрошених – відомі політичні діячки, артистки, мисткині. 

 Мета благодійного заходу “Віра в життя” об’єднати відомих жінок України та допомогти передчасно новонародженим діткам у їхньому майбутньому – підтримати життя, за яке вони боряться. Керівник проекту Екуменічний соціальний тиждень Оксана Іленьків зазначає: «Кожна дитина є подарунком долі і збереження її здоров’я – це наш обов’язок. Організовуючи таку благодійну акцію “Віра в життя”, ми сподіваємось на підтримку та милосердя добрих людей, які матимуть невимушене бажання підтримати життя діток». 

 Додамо, що готові витинанки будуть експонуватись впродовж трьох тижнів у холі Центру Шептицького та 4 жовтня о 17:00 год відбудеться відкритий аукціон витинанок за участю їх майстринь, які вкладали у свою роботу всю свою любов. Вилучені кошти передадуть у благодійний фонд «Немовля» на доброчинність.