Знаменита балетна пара вперше у Львові

ФОТОАЛЬБОМ-балет “Дон Кіхот” Л.Мінкуса(01.02.2019)

 В балеті “Дон Кіхот” Л.Мінкуса 1 лютого о 18.00 в головних партіях виступлять артисти, які, незважаючи на їх молодість, встигли вивчити географію не за мапою, а за численними виступами, ощаслививши своїм яскравим талантом балетоманів Італії, Румунії, Іспанії, Німеччини, Росії, Болгарії, Швейцарії, Китаю, Японії, США.
 Наталія Івасенко, випускниця хореографічної школи в Дніпрі, була солісткою театрів опери та балету Дніпра, Мінська, Києва. Поміж тим здобувала лаври переможця на конкурсах у Харкові, Нью-Йорку, Сочі, Бостоні, Орландо, Красноярську, Астані. В її репертуарі більше десятка великих провідних партій. Одна з улюблених – Кітрі в “Дон Кіхоті”, яка звеселить життя і нашим глядачам.
   Віктор Томашек, лауреат міжнародних конкурсів, входить до топ-8 найкращих танцівників України за версією тв Шоу “Танцюють всі” (Восьмий сезон). Закінчивши Київське державне хореографічне училище (2008 р.), працював провідним солістом у театрах Києва, Донецька, Одеси. Поруч із партіями принців у романтичних балетах (“Лускунчик”, “Спляча красуня”, “Жізель”) виконує партії гротескового характеру (Спартак в однойменному балеті), із успіхом танцює Базіля, образ якого вимагає технічої майстерності й акторського обдарування.
   Любов Кітрі й Базіля та їх винахідливий шлях до мети хореографічні зірки Наталія Івасенко і Віктор Томашек передадуть талановито і яскраво, ожививши сторінки безсмертного “Дон Кіхота” – роману Сервантеса й балету Мінкуса.
Сердечно запрошуємо на свято танцю!
КВИТКИ можна придбати у касі театру та за посиланням: https://bit.ly/2FPLAQh https://bit.ly/2FPLAQh