Зірки сходяться в «Травіаті»

20 жовтня о 18-ій годині на сцені Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької йтиме опера, яка викликає радісну усмішку й солодке передчуття насолоди вже тоді, коли бачиш її назву в афіші.

   «Травіата» Д.Верді – перлина, яку великий композитор  підняв із глибин своїх музичних пошуків, відчуттів та прагнень вивести на сцену людину з соціальних низів і показати її духовну вищість, благородство.

   На цій суботній виставі серце меломана почне битися частіше, адже він буде слухати виступ двох зірок, багатократних лауреатів міжнародних конкурсів – львівського чудового тенора, що вже здобув  міжнародне визнання, Михайла Малафія , і білоруське сопрано, красуню, що вже встигла знятися в кіно й завоювати симпатії публіки в кількох країнах. Знайомтесь: провідна солістка Національного театру опери та балету Білорусі. Маргарита Левчук. Спочатку чарувала слухачів своєю Царицею ночі й Барбаріною в моцартівських шедеврах. Тепер  – Віолеттою. Ми також потрапимо під чар її молодості, вроди й таланту.

   Біографія Маргарити стандартна:музична школа в селі, музучилище в районному центрі, консерваторія в столиці – в Мінську. На перший погляд,  традиційні кроки до здобуття освіти. А ознайомившись із напруженістю і швидкістю цих кроків, розумієш, що Маргарита  не просто йшла, а бігла, долаючи перепони й збільшуючи їх висоту. Вокальну й артистичну. В одному з інтерв’ю вона сказала: «Успіх – це реальна праця, як би банально це не звучало».

Вона знялася у фільмі «Ангел береже Елен», в якому не лише зіграла роль, а й виконала дві арії.

   На сцені рідного Большого театру Білорусі Маргарита Левчук виконує всього три партії, але так потужно, що квитки на вистави з її участю розкуповуються далеко заздалегідь. У Львівському національному театрі імені Соломії Крушельницької вона виступить уперше. Бажаємо артистці такого ж успіху!

   Підсумуємо,що у «Травіаті» Д.Верді 20 жовтня почуємо заслуженого артиста України Ореста  Сидіра (Жорж Жермон), лауреата міжнародних конкурсів Михайла Малафія (Альфред Жермон) і гостю – Маргариту Левчук (Віолетта).

За диригентськм пультом – народний артист України Михайло Дутчак.