Заскучили за «Севільським Цирульником»? Запрошуємо!

Заскучили за «Севільським Цирульником»? Запрошуємо!
Цю життєрадісну оперу, що вже два століття веселить і чарує світ, можна слухати хоч кожного дня. А це ж вона не йшла на сцені Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької більше року!
Глядачі – шанувальники творчості сонячного Россіні – весь час запитували: «Коли ж?». І ось вона тут, близько, ця прекрасна вистава з неповторно красивою музикою.
23 вересня 18-ій годині вона зазвучить щиро і свіжо у супроводі симфонічного оркестру під орудою диригента Ірини Стасишин ірина стасишин.


Наголосимо, що спектакль порадує нас і новими дебютами, що їх підготували провідні солісти опери, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Корнутяк (Розіна) Anastasiia Kornutiak і Микола Корнутяк (Фігаро) Mykola Kornutiak та Володимир Дутчак (Базіліо) Володимир Дутчак.

У виставі зайняті – Олег Садецький (граф Альмавіва) Oleg Sadetskyy, Дмитро Кокотко (Дон Бартоло) Dmytro Kokotko, лауреати міжнародних конкурсів Андрій Бенюк (Фіорелло) Андрій Бенюк і Тетяна Вахновська (Берта) Tetyana Vakhnovska, Руслан Феранц (Офіцер).