Запрошуємо представників ЗМІ, театральних критиків на брифінг та генеральну репетицію нової прем’єри

АНОНС : запрошуємо представників ЗМІ, театральних критиків на брифінг та генеральну репетицію – здачу вистави «Директор театру» / «Ключ на бруківці»

Дата і час: 11 жовтня о 17:00

Місце проведення: Глядачева зала Львівської національної опери (м. Львів, проспект Свободи, 28)

Генеральна репетиція-здача вистави: початок о 18:00

УЧАСНИКИ БРИФІНГУ:

ВАСИЛЬ ВОВКУН – генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери балету імені С. Крушельницької
ГАЛИНА ВОЛОВЕЦЬКА – режисер-постановник
МИРОН ЮСИПОВИЧ – диригент-постановник зинґшпіля В.А.Моцарта “Директор театру”
ІРИНА СТАСИШИН – диригент-постановник оперети Ж. Оффенбаха “Ключ на бруківці”
ІГОР ЛЕВ – художник-постановник
ДАРІЯ ЗАВ’ЯЛОВА – художник костюмів

*Акредитація на брифінг та генеральну репетицію за тел.: 067 583 30 06

Пресреліз за посиланням: http://bit.ly/30XeOCT

ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ Телеканал НТА UA: Львів 24 Канал Zaxid.Net Дивись.info Львівський портал Leopolis.news Форпост. Громадський сайт Varta1 – Варта1 Щоденна всеукраїнська газета «День» Українська правда УНІАН ТСН Журнал Країна Телеканал ZIK «Високий Замок» online IA Vezha Радіо Свобода Радіо “Львівська Хвиля” Варіанти Вголос Інформаційна агенція “Гал-інфо”
Mariana Olenska Mariya Dorotych Андрій Болкун Наталія Струк Jaroslav Ivanochko Iryna Tsytsak Олег Юліанович Радик Наталія Пиртик (Natalia Pyrtyk) Marichka Kryzhanivska Irina Marushkina Збруч

ПРЕСРЕЛІЗ

 
 
 
 

У рамках проекту «Український прорив» генерального директора Львівської національної опери  львів’ян та гостей міста запрошують на прем’єра двох одноактних музичних комедій, які об’єднані у одну виставу, – «Директор театру» В. А. Моцарта та «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж. Оффенбаха. 

«Для Львівської опери притаманне розширення театральної палітри: намагаємося охопити якомога більше напрямів та жанрів, які мають відповідати програмі «Український прорив» Василя Вовкуна. Відтак незабаром презентуємо глядачам вечір опери та оперети, які мали би стати для слухачів радісним промінчиком у довколишньому буденному житті. Сподіваємось, що ці постановки викликатимуть у гостей Львівської опери щиру радість та посмішки», – розповів заступник генерального директора-художнього керівника з міжнародних зв’язків та творчих питань Михайло Швед.

 
 
 
71907871_2411254515868954_9218950243469492224_n
 
 
 
 

Так, зингшпіль «Директор театру» В.А. Моцарта – це віртуозні арії на межі вокальних трюків у поєднанні із розмовними діалогами. У зингшпілі не тільки співають, а й розмовляють (діалоги виконуватимуться українською мовою), тому перипетії сюжету будуть зрозумілі глядачеві. Власне цей твір привідкриває завісу того, що коїться в театрі: його інтриги, чутки та скандали. У основі сюжету – історія про імпресаріо-директора театру Франка, який влаштовує кастинг у свою нову трупу. Кожна співачка хоче бути примадонною, а співак – прем’єром, і для досягнення цієї мети і отримання високого гонорару, вони готові на все.

Далі в історію про театральне закулісся майстерно «вплели» сюжет оперети «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж.Оффенбаха. Місточком, який об’єднує два твори у одній виставі, є кастинг у театрі, в якому власне бере участь головний герой оперети Ж. Оффенбаха «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» – гульвіса-композитор Флорестан. Флорестан приходить на кастинг, який проводить директор Франк у першій історії. Він пропонує до постановки свій твір про любовний трикутник, героєм якого є, зокрема, і він сам. Флорестан вигадує анекдотичну історію про пригоди молодого гульвіси, що, рятуючись втечею від розлюченого чоловіка своєї коханки, потрапляє в спальню Сюзанни, яка щойно вийшла заміж і чекає на прихід свого нареченого.

Прем’єра музичної вистави відбудеться у Львівській національній опері 12, 13, 19 жовтня о 18:00. Глядачів запрошують і на здачу вистави (генеральну репетицію), яка відбудеться 11 жовтня. Придбати квитки на «Директор театру»/«Ключ на бруківці» можна тут: https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-direktro-teatru-ta-kluc-na-brukivci-abo-prigodi-vesilnoi-noci-56147.html