За пультом в опері “Дон Жуан” – лауреат міжнародних конкурсів Збіґнєв Ґраца

21 і 22 березня о 18:00 запрошуємо на оперу «Дон Жуан» В.-А.Моцарта!

Дон Жуан обурює і …захоплює…
Є композитори, які обезсмертили себе ще за життя. Є в їхній спадщині твори, які й через два століття після їх прапрем’єри щораз більше хвилюють глядача.
До них належить опера “Дон Жуан” В.-А. Моцарта. У Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької вона приваблює ще й нестандартною, наскрізь модерною режисурою авторства народного артиста України Василя Вовкуна та абсолютно вдалим підбором виконавців на кожну партію.
Це в повній мірі стосується образу дон Жуана. Його поведінка обурює, а гра викликає найпозитивніші емоції.
Переконатись у цьому можна 21 і 22 березня о 18-ій годині, коли спектакль заграє всіма звуковими (солісти, хор, оркестр) і візуальними барвами (балет, сценографія, костюми).

Диригує виставою лауреат міжнародних конкурсів Збіґнєв Ґраца Zbigniew Graca (Польща).

   «Будь таким диригентом, із яким ти прагнув би музикувати , будучи скрипалем у його оркестрі» , – такий девіз маестро з Польщі.

   Диригент Варшавської камерної опери, лауреат міжнародних конкурсів Збіґнєв Ґраца студіював диригентуру в Музичній академії Варшави, удосконалював майстерність  в Італії і Швейцарії.

У 1985-88 р. був диригентом Королівської опери в Копенгагені, в 1889-90 рр. – художнім керівником Вроцлавської опери,у 1992-95 рр. – диригентом  Познанської опери, в яких  здійснював оперні постановки.

   Збіґнєв Ґраца – співтворець щорічного музичного моцартівського фестивалю у Варшаві – від самого його початку в 1991 р.

Виступав із багатьма симфонічними оркестрами  та в багатьох оперних театрах світу.

Його улюблений композитор – В.-А. Моцарт, більшістю  опер якого з успіхом диригував.

У Львівському театрі імені Соломії Крушельницької  Збіґнєв Ґраца вперше і дуже радіє можливості  попрацювати з нашим чудовим оркестром, солістами та хором.   

 

https://www.facebook.com/lvivopera/videos/409350776296209/