Ювілею диригента-постановника, народного артиста України Мирона Юсиповича присвячуємо виконання опери «Набукко» Дж. Верді

Ювілею диригента-постановника, народного артиста України Мирона Юсиповича, колектив Львівської національної опери присвячує виконання опери «Набукко» Дж. Верді, що відбудеться у день народження під орудою Маестро – 29 жовтня.
 
Запрошуємо доєднатися до святкування та насолодитися звучанням однієї із найвідоміших опер Джузеппе Верді! 
 
Мирон Юсипович є диригентом театру майже 40 років, а у його репертуарі – понад 50 назв опер, балетів, оперет. На сцені Львівської національної опери він здійснив постановки опер «Лоенґрін» Р. Ваґнера, «Чарівна флейта» В. А. Моцарта, «Іоланта» П. Чайковського, «Царева наречена» М. Римського-Корсакова, а також опер Дж. Верді «Набукко» та «Аїда», виконання яких також відбувалося на гастролях в Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії та ін.
 Диригент так розповідає про найзнаковіші постановки у кар’єрі:
 «Опера «Аїда» Дж. Верді стала етапною власне для театру, бо саме з нею трупа вперше виїхала у велике закордонне турне в Італію із 19-ма виступами, зокрема, у Римі, Болоньї, Генуї. Нас одразу запросили ще раз, того разу в Палермо й Неаполь. Відмінна робота хору, оркестру, солістів, а також режисура та сценографія – це все свідчить про успіх вистави. А потім були гастролі у Австрії, Німеччині, Польщі. Загалом бл. 50 разів цю виставу показували закордоном.
 Наступною етапною роботою вважаю постановку «Набукко» Дж. Верді до 100-річчя театру. Презентували виставу також і в Києві, де вона спричинила фурор і стала поштовхом до початку процесу надання театру статусу національного. Згодом цю виставу показували в Австрії та Німеччині, де вона отримала блискучу професійну німецьку критику.
 Прем’єра «Лоенґріна» Р. Ваґнера принесла мені величезне задоволення і є окремою визначною подією в моєму житті».
 
Представляємо виконавців опери «Набукко» Дж. Верді: 
⭐️Набукко – Віталій Загорбенський
⭐️Ісмаїл – Микола Кузьмич
⭐️Захарія – Юрій Трицецький
⭐️Абігаїлла – Людмила Савчук
⭐️Фенена – Наталія Озерська
⭐️Бела – Роланд Марчук
⭐️Абдалло – Роман Ковальчук
⭐️Анна – Наталія Романюк.
 
Запрошуємо розділити радість урочистого вечора разом із диригентом Мироном Юсиповичем, який святкуватиме своє 65-річчя диригуванням однієї із найпопулярніших опер італійського композитора.
⏰29 жовтня о 18:00.

 Квитки можна придбати у касах театру та за посиланням: https://cutt.ly/3RPQGl4