Ювілейна вистава до 20-річчя прем’єри опери «Мойсей» М. Скорика

31 жовтня 2021 року на сцені Львівської національної опери відбудеться опера «Мойсей» Мирослава Скорика – ювілейна вистава до 20-річчя прем’єри опери.
 
Переглянути її зможуть усі охочі – онлайн трансляція відбуватиметься наживо на Youtube каналі та Facebook сторінці театру: https://youtu.be/pxBwud5hz8s
 
Свого часу твір був написаний славетним українським композитором Мирославом Скориком ексклюзивно на замовлення театру з нагоди його 100-річчя, а також вперше в історії української музики, отримав допомогу Ватикану для постановки цієї опери. Вже 20 років опера «Мойсей» Мирослава Скорика є у репертуарі оперних театрів Львова та Києва, а також виконувалася на гастрольних виступах, зокрема, на сцені «Великого театру» – Національної опери Варшави
.
31 жовтня 2021 року опера «Мойсей» Мирослава Скорика вперше прозвучить під орудою відомого українського диригента Андрія Юркевича, який з успіхом виступає на сценах кращих оперних театрів світу – в Італії, Німеччині, Франції, Бельгії, Монако, Греції, Польщі, Молдові, Чилі та ін. Свого часу він асистував композиторові Мирославу Скорику під час прем’єрної постановки цієї опери.
 
Партію Мойсея виконає один із кращих українських басів сучасності – Сергій Магера, народний артист України, соліст Національної опери України у Києві, запрошений співак оперних театрів Німеччини, Польщі, Італії, Франції, Бельгії, Нідерландів, США та ін.
За диригентським пультом – український диригент Андрій Юркевич, який з успіхом виступає на сценах кращих оперних театрів світу – в Італії, Німеччині, Франції, Бельгії, Монако, Греції, Польщі, Молдові, Чилі та ін. Свого часу він асистував композиторові Мирославу Скорику під час прем’єрної постановки цієї опери.
 
Дійові особи та виконавці опери:
Мойсей – Сергій Магера
Авірон – Олександр Зозуля
Датан – Андрій Бенюк
Азазель – Роман Трохимук
Лія – Людмила Корсун
Єгошуа – Ігор Шевчук
Йохаведа – Тетяна Вахновська
Поет – Орест Сидір
Симеон – Юрій Шевчук.
 
За участі солістів, хору, балету  та  оркестру Львівської національної опери.