Юрій Трицецький: ювілей, позначений званням

  Ювілей загальножиттєвий, а в ньому – сценічний, що в цифрах відображається,  як 60 і 40, відзначає провідний соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, заслужений артист України Юрій Трицецький.

   Скромний трудівник, служитель сцени, він планував увійти в ці дати непомітно й тихо. Однак колеги не дозволили: як це можна артистові з таким  сценічним багажем (майже сорок партій басового репертуару), з сотнями виступів у рідній Україні й за кордоном, з відданою працею на різноманітних ювілейних концертах і патріотичних заходах уникати особливого творчого вечора, коли солісти, хор і оркестр творять ніби тільки для тебе, а ти своєю сонячною усмішкою на афіші закликаєш глядачів до театру, якому  дарував  багато років натхнення. Ще й у ту омріяну весну, коли отримав почесне звання заслуженого артиста України!

   Виставу для символічного творчого звіту Юрій Трицецький вибрав особливу – «Мойсей» Мирослава Скорика. До образу Мойсея підступав, як до вершини. І взяв її!  Вокально й акторськи! Збагнувши всю глибину думки народного провідника, якого в своїй філософській  поемі яскраво змалював Іван Франко і якого так потребував, шукав поневолений люд України.

   Ми відчуємо це на спектаклі 26 квітня о 18.00. І привітаємо нашого шановного колегу, заслуженого артиста України Юрія Трицецького з ювілеєм та  почесним званням!