Вистави Львівської національної опери транслюватимуть на сучасній європейській стрімінговій платформі Dramox.

Вистави Львівської національної опери транслюватимуть на сучасній європейській стрімінговій платформі Dramox.
Відтепер користувачі з усього світу мають можливість переглянути онлайн найкращі вистави у постановці театру! Вже зараз для користувачів доступні у високій якості опера для сімейного перегляду «Лис Микита» І. Небесного, феєрія «Коли цвіте папороть» Є. Станковича та опера «Дон Жуан» В. А. Моцарта.
Налагодження результативної співпраці із найкращими європейськими онлайн платформами для гідної презентації якісного українського культурного продукту є одним із досягнень програми розвитку театру Василь Вовкун (Vasyl Vovkun) «Український прорив».
Вистави у постановці Львівської національної опери вже не вперше транслюються на найпопулярніших світових онлайн платформах. Раніше театр вперше в Україні підписав співпрацю із відомими сервісами OperaVision та MEGOGO.
До переглядів українських постановок долучаються тисячі користувачі із Великої Британії, Франції, Кореї, Іспанії, Італії, Польщі, Угорщини та інших.
Dramox – чеський стрімінговий сервіс, на якому зібрані понад 200 вистав від 130 театрів із 22 країн. Зокрема є вистави Берлінської державної опери, Англійського національного балету, Королівського театру в Мадриді, Версальської королівської опери, Лос-Анджелеської опери та інших.
А Львівська опера – єдиний оперний театр України, вистави якого представлені на цьому сайті.