Виставка молодої художниці Львівської національної опери Христини Козак

28 лютого 2019 року у надзвичайно сердечній атмосфері відкрилася виставка молодої художниці Львівської національної опери Христини Козак. Її твори – це костюми до спектаклів, які так захоплюють глядачів креативністю і довершеністю. Хто бажає переконатися, запрошуємо на опери “Наталка Полтавка” М.Лисенка, “Дон Паскуале” Г.Доніцетті, “Служниця-пані”Д.Перґолезі, на балет “Корсар”. У них костюми створені за ескізами Христини. А в інших виставах вона – чудовий майстер оздоблення сценічного одягу.
На виставкову діяльність художницю благословив корифей сценографіїї Театру народний художник України Михайло Риндзак. Сьогодні він радіє кожній виставці колеги зі свого цеху. Ось ця – вже третя в Україні. А ще була й за кордоном – у вимогливій Барселоні.
На фоні експозиції, яка розмістилася в фойє Львівської обласної філармонії, прозвучав чудовий концерт із арій, дуетів та ансамблів у виконанні провідних солістів Львівської національної опери Наталії Курильців, Анни Носової, Олега Ланового, Дмитра Кокотка, Ігоря Міхневича (концертмейстер – Мар’яна Самотос). Христину Козак і артистів вітала з гарною подією у переддень весни режисер-постановник Театру Галина Воловецька.
Успіхів тобі, Христинко, – для слави нашого Театру.