Вітаємо генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна з присвоєнням вченого звання професора

Дирекція, художнє керівництво та колектив Львівської національної опери вітає генерального директора-художнього керівника, народного артиста України, кандидата культурології Василя Вовкуна із присвоєнням вченого звання професора.
Відповідне рішення було затверджено Міністерством освіти і науки України за клопотанням вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, де Василь Вовкун багаторічно викладає на кафедрі режисури та акторської майстерності.
Основними принципами педагогічної діяльності Василя Вовкуна, як режисера, сценариста, культуролога та менеджера є поєднання теорії та практики у творчому процесі пересотворення.
«Акт індивідуалізації світу, – підкреслюється у підручнику Василя Вовкуна «Мистецтво режисури масових видовищ», – здійснюється на основі пізнання законів, що свідомо чи несвідомо беруть участь у творчому процесі пересотворення. Через їх пізнання митець не лише фіксує свою початкову винятковість, він сам виступає її співтворцем, актуалізатором. Людина опановує закони творчого процесу і творить свій міфосвіт, водночас творчий процес опановує людину і творить митця…».
Василь Вовкун автор багатьох численних наукових статей та публікацій, режисер більше 350-ти мистецьких проектів.
Бажаємо Василю Володимировичу подальшого натхнення та енергії на шляху теоретичного та практичного осяяння та осягнення!