Відкриття виставки італійського художника та скульптура Паоло Койя

6 жовтня у Дзеркальній залі Львівської національної опери відбулося урочисте відкриття виставки «Італійська творча ДНК» архітектора та скульптора Паоло Койя за підтримки Італійського інституту культури та Посольства Італії в Україні.

Виставка «Італійська творча ДНК» – це рефлексії митця на події в Україні та активну волонтерську діяльність за останні сім місяців повномасштабної війни.
В експозиції представлені скульптура у вигляді ДНК із сталі, яка символізує вируючу та творчу душу та 8 скульптур створених з використанням уламків від снарядів, що у влучному поєднанні з яскравими кольорами утворюють сильні образи України, яка зазнала війни.


На відкритті виставки прозвучали: народні та авторські твори на традиційній українській бандурі у виконанні Квітослави Созанської,скрипальки Олександри Мороз, арія Лауретти з опери «ДжанніСкіккі» Дж. Пуччіні та Колискова для солдата у виконанні солістки театру Маріанни Цветінської та концертмейстерки Мар’яни Русак. Фіналом концертної частини став постмодерний танець у виконанні балерини театру Романи Думанської, яка відкрила глядачам твори мистецтва Паоло Койя, зірвавши з них полотно.
Завершився захід показом ексклюзивного відео «Війна 2022» про повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Запрошуємо оглянути виставку! Вхід за квитками подій театру та за екскурсійними квитками.