Відкриття сезону: єднання театру з публікою

   Красиві свята творять неповторний настрій, який однією могутньою хвилею піднімає на високий щабель емоцій – хвилюючих і всеохоплюючих.
   Це відчули сьогодні, 23 серпня, всі працівники Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької і його віддані шанувальники.         Зрештою, не тільки вони, а й невтомні туристи та випадкові перехожі. Кожному випала щаслива нагода почути натхненну гру симфонічного оркестру, яким керували, один за одним усі диригенти театру (народний артист України Михайло Дутчак, Ірина Стасишин, заслужені артисти України Мирон Юсипович та Юрій Бервецький) і гостьовий маестро, народний артист України Володимир Сіренко, який стояв за пультом ще й на виставі «Коли цвіте папороть» Є.Станковича. 
   Урочисте відкриття 119-ого творчого сезону відбулося о 16 год.30 хв. Усіх привітали зі святом Голова Львівської обладміністрації Олег Синютка, заступник Міського Голови з розвитку Андрій Москаленко, начальник відділу театрального мистецтва Олена Воронько та генеральний директор-художній керівник театру, народний артист України Василь Вовкун.      Розповідь ведучих (провідні солісти театру Людмила Осташ та Петро Радейко), які інформували про творчі досягнення і нові плани колективу, чергувалася з музичними номерами – фрагментами з останніх та майбутніх прем’єр. У святковому концерті взяли участь заслужені артисти України Любов Качала та Роман Трохимук, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Корнутяк, Тетяна Вахновська, Анна Носова, Олеся Бубела, Людмила Осташ, Михайло Малафій, Олег Лановий, Юрій Шевчук, Ігор Міхневич.
   Усе дійство подарувало публіці неповторні емоції. Їх доповнили враження від перегляду феєричної фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть» Є.Станковича, яку ВПЕРШЕ можна було слухати й бачити з екрану впродовж тривання вистави – з екрану, розміщеному на головному фасаді. 
   Сердечно вітаємо всіх працівників театру з відкриттям нового сезону. Бажаємо успіхів і любові публіки.