Відчуйте симфонію життя у Львівській Національній Опері! Лютий – доступніший!

Львівська Національна Опера: ціни в лютому – зовсім не люті.
Вони лагідні, а значить доступні. Чимало разів наш театр дієво доводив свою любов до глядачів. Останній приклад – безоплатні театралізовані екскурсії «Сходинки до парнасу» для школярів Львова і Львівщини.
І ось новий крок назустріч публіці – зниження цін на вистави у лютому. За значно меншу ціну ви побуваєте на класичних виставах, які дадуть вам високу естетичну насолоду; скрасять довгі холодні похмурі зимові вечори; відкриють незвідане; надихнуть на нові ідеї; зрештою, стануть подарунком для ваших друзів, коханих, для шанованих вами людей – як подяка.
У ореолі Дня Валентина радимо підтримати гарячі почуття такими виставами:
– 8 лютого – опера «Орфей і Еврідіка»
https://opera.lviv.ua/shows/orfej-i-evridika/
– 9 лютого – балет «Повернення Баттерфляй»
https://opera.lviv.ua/shows/powrat-butterfly/
– 10 лютого – опера «Страшний двір»
https://opera.lviv.ua/shows/strashnyj-dvir/
– 11 лютого – оперета «Летюча миша»
https://opera.lviv.ua/shows/letyucha-mysha/
– 14 лютого – опера «Любовний напій»
https://opera.lviv.ua/shows/lyubovnyj-napij/
– 15 лютого – опера «Орфей і Еврідіка»
https://opera.lviv.ua/shows/orfej-i-evridika/
– 16 лютого – балет «Лускунчик»
https://opera.lviv.ua/shows/luskunchyk/
– 17 лютого – опера «Трубадур»
https://opera.lviv.ua/shows/trubadur/
– 18 лютого – опера «Любовний напій»
https://opera.lviv.ua/shows/lyubovnyj-napij/
Опера « Любовний напій» Г. Доніцетті, шедевр із епохи бельканто, тобто прекрасного співу, уже більше, ніж півтора століття, чарує закоханих усього світу. Прекрасні мелодії, детективний сюжет, привабливі герої (а в нашому театрі – ще й фантастичні декорації та костюми) – це те, що дасть вам неповторний настрій, якщо ви відвідаєте наш театр 14-ого лютого у День закоханих.
Опера « Орфей і Еврідіка» Х.-В.Глюка, яка сягає до найдавнішого античного міфу про безсмертну силу мистецтва, побачимо таке кохання, яке поведе Орфея до самого пекла – лиш би врятувати дружину.
Опера «Страшний двір» С.Монюшка , незважаючи на відлякуючи назву, приваблює романтизмом і гумором. Двоє юнаків зарікаються одружуватись, щоб бути вільними для походу на захист вітчизни. Одна зустріч із красивими панночками все змінює.
Оперета «Летюча миша» Й.Штрауса стверджує: дружина – це зовсім не прочитана книга, як вважає головний герой твору, а загадка, яку треба вміти розгадувати все життя.
Балет «Лускунчик» П.Чайковського – розкриває почуття дівчинки-підлітка, її ще не усвідомлену мрію про нього, про Принца, який наразі є простою лялькою – Лускунчиком.
Опера «Трубадур» Д.Верді, прекрасних мелодій у якій вистачило б на кілька музичних творів, возвеличує непереможне кохання, заради якого лицар готовий іти на прю з суперником.
Балет «Повернення Баттерфляй» Д.Пуччіні-М.Скорика, оповідаючи про творчий шлях оперної зірки Соломії Крушельницької, підкреслює: грішна любов руйнує ( як це трапилось у сестри Нусі), а справжня щира – підносить до нових мистецьких вершин.
У кожному з цих спектаклів ви будете зачаровані прекрасною музикою та її високопрофесійним виконанням, чудовою режисурою, неповторними декораціями і вишуканими костюмами
Відчуйте симфонію життя у Львівській Національній Опері!