В балеті “Дон Кіхот” Л.Мінкуса 23 вересня виступлять зірки балету Наталія Івасенко і Андрій Пісарєв

В балеті “Дон Кіхот” Л.Мінкуса 23 вересня о 18.00 в головних партіях виступлять артисти, які, незважаючи на їх молодість, встигли вивчити географію не за мапою, а за численними виступами, ощаслививши своїм яскравим талантом балетоманів Італії, Румунії, Іспанії, Німеччини, Росії, Болгарії, Швейцарії, Китаю, Японії, США.

Любов Кітрі й Базіля та їх винахідливий шлях до мети зірки балету, солісти  Одеського націонанального театру опери та балету Наталія Івасенко і Андрій Пісарєв передадуть талановито і яскраво, ожививши сторінки безсмертного “Дон Кіхота” – роману Сервантеса й балету Мінкуса.


 Наталія Івасенко, випускниця хореографічної школи в Дніпрі, була солісткою театрів опери та балету Дніпра, Мінська, Києва. Поміж тим здобувала лаври переможця на конкурсах у Харкові, Нью-Йорку, Сочі, Бостоні, Орландо, Красноярську, Астані.

В її репертуарі більше десятка великих провідних партій. Одна з улюблених – Кітрі в “Дон Кіхоті”, яка звеселить життя і нашим глядачам.

Андрій Пісарєв рекордсмен України у номінації “Найбільша кількість перемог артиста балету у міжнародних конкурсах”, категорія “Мистецтво”. Йому вдалося здобути 18 премій та нагород на міжнародних конкурсах. Цей показник визнали найкращим в країні.

Серед його нагород – перші премії Youth American Grand Prix (США), Korean International Ballet Competition (Корея), Istanbul Internetional Ballet Competition (Туреччина) тощо.

Додамо, Андрій Пісарєв народився 1 квітня 1986 року в Донецьку. У 1995 році вступив до Школи хореографічної майстерності, яку 2002 року закінчив з відзнакою. Після цього навчався в Німеччині. З 2004 до 2008 року працював у Донецькому академічному театрі опери та балету як провідний соліст. Згодом почав кар’єру соліста в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка (Київ). Рік виступав у Московській опері. З 2017 – ведучий соліст балету Одеського національного театру опери та балету.