Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

УВАГА! РОЗКЛАД проведення кастингу на 19 та 25 вересня 2017 р.

Кастинґ

солістів-вокалістів для залучення до творчих програм та  оперних міні-проектів, для участі у виставах поточного репертуару та для формування групи стажистів

Місце проведення – Львівська Національна Опера,  проспект Свободи, 28

Час проведення  –  вівторок,  19 вересня, 12.00  та

                                      понеділок,  25 вересня, 11.00

9.30  – реєстрація та організаційні питання

10.00 –  робота з концертмейстерами у класах №№ 53, 54, 91, 11, 123

           У зв’язку з великою кількістю заявок, умови кастингу змінюються.

Із поданих програм пропонується виконати розгорнуту арію і один номер на вибір.

  Виступи учасників фіксуються на відеокамеру.  

Порядок проведення кастингу на 19 вересня. 

12.00 -13.40

  1. Безкоровайний Віктор
  2. Битько Наталія
  3. Білоцерківська Наталія
  4. Бондаренко Любов
  5.  Бузовкіна Юлія
  6.  Ведінякін Максим
  7.  Гадзецький Юрій
  8.  Георгієв Ангел
  9. Губчук Микола
  10.  Гусєва Інна

14.00 – 15.40

  1. Дзюндзя Катерина
  2.  Дичко Леся
  3.  Дорощук Ольга
  4.  Дрозд Аліна
  5. Дундук Євгеній
  6. Дядів Ольга
  7.  Єсипова Тетяна
  8.  Жданов Денис
  9.  Зарецька Анна
  10.   Калініченко Світлана

16.00 – 17.40

  1.  Качур-Невська Ніна
  2. Колісник Роксолана
  3.  Кухар Наталія
  4. Литвинова Юлія
  5. Матушевський Дем’ян
  6. Миколенко Дар’я
  7. Мітряк Ольга
  8. Олійник Вероніка
  9. Погребняк Юлія
  10. Ремжина Світлана

18.00

  1. Раус Катерина
  2.  Романова Кристина
  3. Ушаньова Ірина
  4.  Чайка Тетяна
  5.  Шерзай Лейла
  6.  Якушко Анна

Порядок проведення кастингу на 25 вересня.

11.00 – 12.40

  1. Баглай Богодар
  2.  Березяк Мар’яна
  3.  Бардачова Анастасія
  4.  Винник Святослав
  5. Гранківська Анастасія
  6. Григораш Юрій
  7. Горбань Наталія
  8.  Герега Василь
  9. Дацкова Юлія
  10. Дудук Євгеній
  11.  Дубченко Надія
  12.  Жаровська Ольга
  13. Заборська Христина
  14.  Захарчук Наталія

13.00 –14.40

  1.  Курташ Дар’я
  2. Кучма Мар’яна
  3. Кузьмич Юлія
  4.  Ковальова Оксана
  5. Кручкевич Володимир
  6.  Кузьмич Микола
  7.  Кужелева Олена
  8.  Кривченкова Ганна
  9.  Кифорук Дмитро
  10.  Кутепов Сергій
  11. Курильців Алла
  12.  Ляшко Віталій
  13. Лісогорська Антоніна
  14. Лопата Оксана

15.00 – 16.40

  1. Ланова Ірина
  2. Мудра Валерія
  3. Макар Христина
  4.  Мазур Мар’яна
  5.  Мельник Нестор
  6.  Матушевська Соломія
  7. Носан Віра
  8. Присіч Наталія
  9.  Поліщук Степан
  10.  Пащак Тетяна
  11.  Ростоцька Софія
  12.  Рибак Оксана
  13. Раєва Анна
  14.  Романів Олена

17.00 –18.40

  1. Соболева Анна
  2. Стахів-Винницька Наталія
  3. Снігурова Вікторія
  4. Стефанюк Катерина
  5. Тетюк Микола
  6. Ткач Марія
  7. Тлущ Владислав
  8. Шаповал Сергій
  9.  Шагай Володимир
  10.  Шрам Марія
  11. Цуркан Тетяна
  12.  Чебаранюк Роман
  13.  Юрченко Наталія
  14.  Юхименко Микола