“Запорожець”: 500-а вистава відбулася

    Вчора, 6 червня, о 18-ій годині, у надзвичайно хвилюючій атмосфері проходила 500-а вистава опери “Запорожець за Дунаєм” Семена Гулака-Артемовського, зреалізована в 1987 р. На цю подію, що вписує свіжу сторінку в новітню історію Львівського національного академічного театру опери та балету імене Соломії Крушельницької, дирекція театру запросила багатьох колишніх солістів, які в різні роки брали участь у цій виставі.Це – народні артисти України Людмила Божко, Анатолій Липник та Андрій Алексик; заслужені артисти України Галина Гавриш, Марія Хохлогорська, Василь Дудар, Богдан Косопуд та Олексій Данильчук; Степан Тарасович, Іван Нагірний та ін.

Ті, кого не відкликали інші справи, разом дружно сиділи в залі, а в кінці вистави радісно піднялися на сцену і знову, як колись, зустріли й охопили поглядом зал, який вітав їх стоячи.

Почесним гостям вручили квіти від дирекції Театру і запросили на творчу розмову за філіжанкою кави. Кожен висловлював своє захоплення побаченою виставою і щиру подяку за запрошення генеральному директорові-художньому керівникові Театру, народному артистові України Василеві Вовкуну. Такі зустрічі зігрівають душу, виховують молодь у повазі до старшого покоління, збагачують досвідом.
А 30 червня о 12-ій годині відбудеться 501-а вистава українського оперного шедевру. Сердечно запрошуємо!