У рамках святкування 120-річчя з дня відкриття театру, відбувся пленер за участі студентів Львівської національної академії мистецтв

«Ми хочемо, аби молодь приходила до театру»
Сьогодні, 26 вересня, з ініціативи Львівської національної опери та Львівської національної академії мистецтв, у рамках святкування 120-річчя з дня відкриття театру, відбувся пленер за участі студентів спеціальності “Монументальний живопис”.
Студенти отримали унікальну нагоду ознайомитися із архітектурою будівлі театру зблизька, і навіть потрапили за лаштунки.
 
Знаково, що у цей час у Львівській національній опері представлена виставка оригінальних ескізів та макетів українського сценографа Євгена Лисика (1930-1991), присвячена 90-річчю митця, декорації якого належать до Золотого фонду театру.
Більше про масштаби особистості Лисика та його живописні традиції студенти дізналися із екскурсу Любомира Медвідя, народного художника України, професора.
 
Свої найяскравіші враження від краси та шедевральності оформлення інтер’єру студенти вже почали фіксувати на полотнах, які згодом експонуватимуться у Львівській національній опері.
 “Ми бажаємо показати наш театр суспільству очима молодого покоління. Оскільки, відповідно до програми “Український прорив”, прагнемо до сучасного театру, який відчуває простір і час у європейському культуротворенні”, – наголосив генеральний директор-художній керівник Василь Вовкун.