Запрошені митці

  • Дирекція
  • Художнє керівництво
  • Оперна трупа
  • Балетна трупа
  • Хор
  • Оркестр
  • Художньо-постановочна частина
  • Запрошені митці
  • Композитори
    Євген Станкович
    композитор
    народний артист України
    Диригенти-постановники
    Теодор Кучар (США)
    диригент-постановник
    Володимир Сіренко (м.Київ)
    диригент-постановник
    народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка
    Балетмейстери-постановники
    Юліана Малхасянц
    хореографія і постановка
    заслужена артистка Росії, лауреат премії «Душа танцю»
    Марчелло Алджері (Італія)
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Микита Долгушин
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Артем Шошин (м.Київ)
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Режисери-постановники
    Джузеппе Вішілія (Італія)
    режисер-постановник
    (Італія)
    Роберт Скольмовський (Польща)
    режисер-постановник
    Збігнєв Хшановський (Польща)
    режисер-постановник
    заслужений діяч культури Польщі
    Художники-постановники
    Матіас Енгельман (Австрія)
    режисер, сценограф і художник костюмів
    Дмитро Ципердюк
    Художник-постановник світла, режисер відеопроекції
    заслужений працівник культури України
    Ганна Іпатьєва
    художник костюмів
    Хормейстери
    Запрошені диригенти
    Василь Василенко

    народний артист України
    Володимир Гаркуша

    народний артист України
    Назар Якобенчук

    лауреат міжнародного конкурсу
    Андрій Юркевич

    заслужений артист України
    Запрошені солісти опери
    Марія Березовська

    лауреат міжнародних конкурсів
    Ґоша Ковалінська

    лауреат міжнародних конкурсів
    Дарина Литовченко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Ірина Петрова

    Лауреат міжнародних конкурсів
    Юлія Погребняк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Алла Родіна

    лауреат міжнародних конкурсів
    Марія Саморіз-Шрам

    лауреат всеукраїнських конкурсів
    Софія Соловій

    лауреат міжнародного конкурсу
    Дмитро Алтухов

    лауреат міжнародних конкурсів
    Юрій Гадзецький

    лауреат міжнародних конкурсів
    Сергій Магера

    народний артист України
    Андрій Маслаков

    лауреат міжнародного конкурсу
    Ярослав Папайло

    лауреат міжнародних конкурсів
    Володимир Шинкаренко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Запрошені солісти балету
    Вікторія Димовська

    заслужена артистка України
    Ольга Кіф’як

    заслужена артистка України
    Катерина Кухар

    народна артистка України
    Адель Кінзікеєв

    лаурет міжнародного конкурсу
    Олександр Стоянов

    заслужений артист України