ТOGETHER WITH UKRAINE – благодійні онлайн-концерти для підтримки України з будь-якого куточку світу!

Насолодіться українською музикою, яка є винятковим явищем у світовій культурі.

«Душа України: духовні хорові концерти Дмитра Бортнянського» – благодійний онлайн-концерт від Львівської національної опери.

28 травня | 20:00 (19:00 за центральноєвропейським літнім часом).

У виконанні камерного хору Львівської національної опери та диригента Вадима Яценка прозвучить вершина творчості українського композитора-класика Дмитра Бортнянського, а саме його духовні хорові концерти. Унікальний жанр для хорового віртуозного виконання, що немає аналогів у західноєвропейській музиці, отримав яскравий розвиток саме у творчості українських композиторів та є неповторним здобутком в історії культури.

Трансляція концерту відбуватиметься наживо із самого серця Львова – старовинного барокового храму, що є Гарнізонною церквою й центром душпастирства силових структур України.

Наш спів буде і нашою молитвою за захисників України, зокрема, вояків полку «Азов», які понад два місяці героїчно утримували оборону заводу «Азовсталь» у Маріуполі, а нині перебувають у полоні на підконтрольній російській армії території.

Головною місією проєкту є збереження національного музичного надбання та його просування в світовому культурному просторі, а також благодійна місія. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку українського народу та культури у час війни, зокрема, на потреби Військово-медичного клінічного центру західного регіону, що потребує закупівлі реанімаційного обладнання.

Купуй квиток — підтримай нашу державу та національний культурний фронт!

Посилання на купівлю онлайн квитків: https://bit.ly/3wMqpqo

Партнер проєкту – Контрамарка. За підтримки – Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Національної спілки театральних діячів України. Медіапартнер – FM Галичина.