Преса

Василь Вовкун у програмі “Профілі з Ігорем Гуликом”
Василь Вовкун у програмі “Профілі з Ігорем Гуликом” Василь Вовкун: «Мабуть, я позначаю себе часто в книгах таким знаком як трипільський вовчик. Відповідно, що у корені у мене «вовк», то вовк він у мене як захисник. Бо за характером я людина дуже сильна». У програмі ТРК «Львів» . . .
У Львівській опері оселилась нова Соломія Крушельницька
http://galinfo.com.ua/news/u_lvivskiy_operi_oselylas_nova_solomiya_krushelnytska_262329.html У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької з’явився однойменний портрет оперної співачки, автор якої – народний художник України, лауреат Національної . . .
Секрети та мелодії Львівської Опери
http://moderato.in.ua/events/secrets-and-melodies-of-lviv-opera-house.html 20.Травень.2017 – Стефанія ОЛІЙНИК СЕКРЕТИ ТА МЕЛОДІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОПЕРИ Найкрасивіший Дзеркальний зал Львівської опери заполонила музика та… туристи. В розкладі театру з’явилися концерти-екскурсії, які суміщають . . .
Василь Вовкун: Не актуалізоване мистецтво – мертве. «Хіба не чуєте порох Третьої світової?»
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/05/20/vasyl_vovkun_ne_aktualizovane_mystetstvo__mertve_hiba_ne_chuiete_poroh_1098769 «Знайди свою Дорогу! Шукай її босим, у поті чола, голодним і спраглим, прокладай у молодості, оперезаний силою впертості, – не вдалось – продовжуй у старості, . . .
Сенсаційний “Фіґаро”, або Моцарт по-львівськи
Сенсаційний “Фіґаро”, або Моцарт по-львівськи
Львівська Опера анонсує відкриття Циклу камерних концертів “МУЗИКА ДЗЕРКАЛЬНОЇ ЗАЛИ” та Музичного салону у Дзеркальній залі
https://www.facebook.com/r.dzundza/media_set?set=a.10203160037519785.1073741872.1772908114&type=3&hc_location=ufi 5 травня, 2017 – 12:16               Див.тут : https://day.kyiv.ua/uk/news/050517-u-lvivskiy-operi-vidkryly-muzychnyy-salon «День» уже повідомляв, що 13 березня . . .
У Львівській опері дітям безкоштовно показали «Білосніжку»
У Львівській опері дітям безкоштовно показали «Білосніжку» У суботу, 29 квітня, о 12.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся перший безкоштовний показ балетної вистави “Білосніжка і семеро гномів” для дітей-сиріт та дітей . . .