Свято для дітей 1 вересня – театралізована екскурсія «Сходинки до Парнасу».

Надзвичайна прем’єра незвичної вистави відбулася у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької – театралізована екскурсія «Сходинки до Парнасу». Вона була присвячена першому дню навчального року, який є таким вагомим і дорогим для кожної сім”ї, кожної дитини. Глядачами були учні львівських шкіл № 50, 52, 62 ,69 , 80, 81,української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів та СШ№4 з міста Дрогобича Львівської області. Їх зустрічали фанфарами артисти симфонічного оркестру Богдан Стасишин та Андрій Наконечний.
Діти захоплено реагували на танці юних артистів балету та їх педагога, заслуженої артистки України Анастасії Ісупової, на гру заслуженого артиста України Юрія Бервецького (фортепіано) й лауреат міжн. конкурсів Томи Бервецького (скрипка), на розповіді про театр (заслужений працівник культури Надія Труш та провідна солістка опери Вероніка Коломіщева), на маршову музику під час проходів по залах.
У другій частині знайомства з театром дітей зустріли в творчих майстернях, де вони побачили кравецький, декораційний, бутафорський та інші цехи. І завершили свою творчу мандрівку в живописному цеху, де, отримавши від художників папір, пензлі й фарби, могли виразити свої почуття в малюнках. А відгуки про все побачене обіцяли надіслати згодом.
Дітям на згадку про екскурсію вручили сувеніри.

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/pg/lvivopera/photos/?tab=album&album_id=1873153656345712