Страстний тиждень Львівської Опери

У цей останній тиждень великого посту, у церквах і костелах відбуваються богослужіння страстей Христових. Отож, вірні у храмах, а ми – в театрі возз’єднаємось у молитвах, роздаючи славу Господеві.
Львівська Національна Опера підготувала для вас:
– 4 квітня о 18:00 (Головна сцена)«РЕКВІЄМ» Д.Верді 
Літературна основа «Реквієму» – релігійні середньовічні тексти, молитви до Господа, щоби дарував вічний спокій тим, хто перебуває в кращих світах, і всепрощення та любов – живим. Тексти написані івиконуються латинською мовою. Для вашої зручності вони висвітлюються на табло над сценою. Читаючи, ви будете захоплюватися їх пристрасністю, щирістю, красою. 
«Реквієм» звучатиме у виконанні солістів опери: лауреатів міжнародних конкурсів Софії Соловій(сопрано), Тетяни Вахновської (меццо-сопрано) та Романа Коренцвіта (тенор), Володимира Дутчака (бас), хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери під орудою головного диригента театру, народного артиста України Михайла Дутчака. 
Квитки придбати тут: https://widget.kontramarka.ua/…/widget182sit…/widget/show/37
– 5 квітня о 15:00 (Дзеркальний зал) «STABAT MATER» Дж.-Б. Перголезі
«Стояла мати скорботна» або ж Stabat Mater авторства Джованні Баттісти Перголезі вважається еталоном інтерпретації цього твору – і саме його ви почуєте у виконанні солістів опери Софії Соловій (сопрано), Тетяни Вахновської (меццо-сопрано) та Камерного оркестру Львівської Національної Опери під орудою диригента Ірини Стасишин, концертмейстер – Андрій Чайковський.
Квитки придбати тут: 
https://widget.kontramarka.ua/…/widget182si…/widget/show/105 
– 5 квітня о 18:00(Головна сцена) опера «Сільська честь» П.Масканьї
Ця історія відбувається в одному сицилійському селищі в кінці XIX століття у Великодню неділю, тому прелюдія починається зі спокійною музики, подібної молитви. Незабаром вона стає більш драматичною, і в середині чується голос тенора. Це його любовна серенада «Сициліана». Турідду – нещодавно повернувся в рідне село з солдатів. Він співає серенаду своїй коханій Лолі…
У головних партіях: народна артистка України Людмила Савчук (Сантуцца), заслужена артистка України Яна Войтюк(Лола), лауреати міжнародного конкурсу Роман Коренцвіт (Турідду) та Віталій Загорбенський(Альфіо), заслужена артистка України Наталія Дацько(мама Лючія). За диригентським пультом – заслужений артист України Мирон Юсипович.
Квитки придбати тут: https://widget.kontramarka.ua/…/widget182sit…/widget/show/46