Сьогодні відзначаємо День Європи в Україні!

Львівську Національну Оперу, як один із найкрасивіших оперних театрів Європи, щороку відвідує велике число глядачів із різних куточків Європи та світу. Нашими спільними цінностями є не тільки любов до опери та балетного мистецтва,  нас також об’єднує прагнення до розвитку культури, свободи та демократії, співпраці між нашими державами.

Рівно 120 років тому відбулося відкриття нашого театру, що був збудований спільними зусиллями представників різних європейських націй. На той час будівля вражала не лише своєю красою, але й численними новаціями у технологіях та будівництві. У 1900 році на відкриття театру з’їхалися гості з цілої Європи, а вже у першому сезоні на його сцені виступали зірки світового масштабу.

З 2008 року Львівська Національна Опера, перша із оперних театрів України, ввійшла до Міжнародної асоціації європейських театрів “Opera Europa”, що об’єднує понад 200 членів із 43 країн. Завдяки кооперації, міжнародному партнерству та постійному діалогу, члени цієї організації постійно «тримають руку на пульсі» та активно розвиваються, втілюючи нові постановки, креативні рішення та новітні мистецькі форми.