Музичний салон

Скрипка & Віолончель

концерт
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Скрипка & Віолончель

Музичний салон
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Відомі українські музиканти Марко Комонько і Назар Джурин підготували особливу програму з камерних творів  Й. С. Баха, В. А. Моцарта та М. Равеля.
Проникливі тембри струнних у розкішній атмосфері музичного салону Дзеркальної зали подарують справжню естетичну насолоду.

Марко Комонько – скрипка

Назар Джурин – віолончель

Історія вистави

Назар Джурин, віолончель

Народився у Львові, закінчив ЛССМШІ ім. С. Крушельницької у класі Євгена Шпіцера. Здобув ступінь магістра музики в Московській державній консерваторії у професора Ігоря Гавриша.  З 1998 року Назар Джурин працює та живе в Чикаго. 

Віолончеліст Назар Джурин виступав під керівництвом Джорджа Шолті, Мстислава Ростроповича, Даніеля Баренбойма, Йо-Йо Ма, Пінкаса Цукермана, Іцхака Перельмана та Гельмута Ріллінга на світових музичних фестивалях.

 У 2008 році він випустив дебютний сольний компакт-диск “Монолог віолончелі”. 

Впродовж 2010-2019 років скрипаль виступав у Львівській та Хмельницькій філармоніях, Національному симфонічному оркестрі України у Києві, Мінській філармонії, а також разом з Ансамблем солістів Classicus в Загребі, Сімфонієттою Бель Канто, Симфонічним оркестром Гарпера, Симфонічним оркестром Північно-Західного Чикаго, Оркестром фестивалю Моцарта у Вудстоку, Симфонічним оркестром Фокс-Веллі та Симфонічним оркестром Grand Fork. Він також є активним учасником фестивалів «Віртуози» і «Контрасти» у Львові. Назар проводить приватні студії в Чикаго та Елджині, а також працює на факультетах Університету Північно-Східного Іллінойсу та Школи сценічного мистецтва Непервіля. 

Марко Комонько, скрипка

Марко Комонько народився в 1975 році у Львові в родині музикантів. З шести років починає навчання грі на скрипці у свого батька. Згодом фахову освіту здобуває у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії ім. П. Чайковського Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. В рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертує країнами Європи, в Росії, Україні, Японії та ін. Першу вагому перемогу здобуває на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів ім. П. Чайковського (1992). Отримує премію та стає стипендіатом Фонду імені Ю. І. Янкелевича як один з найталановитіших учнів – «внуків» плеяди вихованців видатного педагога Юрія Янкелевича.

Після закінчення школи продовжує навчання у Великобританії у Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999 рр..) та блискуче завершує скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Третьякова. Постійно концертує, отримує різні нагороди. Лауреат другої премії Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Георга Куленкапфа (Кельн, 1993).

Живучи в Європі скрипаль навідується до рідного Львова, виступає з симфонічним оркестром (диригенти: Р. Сімович, І. Юзюк, П. Сондецкіс, Т. Кучер та інші) та «Віртуозами Львова» під батутом С. Бурка. Тривалий час його запрошують в якості соліста в Київську філармонію (диригенти В. Дядюра, Р. Кофман).

З 2004 року Марко Комонько проживав в Піденній Кореї, працював концертмейстером різних оркестрів та виграв конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестру, який входить у вісімку найкращих оркестрів світу. З 2014 року Марко Комонько працює солістом Львівської обласної філармонії. В його репертуарі твори композиторів різних епох та стилів в тому числі і українських композиторів.