Музичний салон

ФЛЕЙТА & ФОРТЕПІАНО

Постановник
Тривалість 0 hours, 0 minutes

ФЛЕЙТА & ФОРТЕПІАНО

Музичний салон
Тривалість 0 hours, 0 minutes

Дует львівських виконавиць Наталії Кожушко-Максимів та Ірини Кірчанової подарують особливу програму флейтової музики у супроводі фортепіано в музичному салоні Дзеркальної зали.

Програма концерту як музична подорож від естетики раннього Романтизму до мелодійних імпресій нашого часу: звучатимуть твори Ф. Шуберта, С. Прокоф’єва та сучасного композитора А. Дютійо.

Історія вистави

Наталія Кожушко-Максимів – флейта

Ірина Кірчанова – фортепіано

Програма концерту:

Ф.Шуберт – Інтродукція і варіації на тему пісні «Зів‘ялі квіти» (1850), D 802

А. Дютійо – Сонатина для флейти і фортепіано (1943)

С. Прокоф‘єв – Соната Ре мажор, тв. 94 (1943) у 4 частинах:

  1. Moderato
  2. Scherzo
  3. Andante
  4. Allegro con brio

Наталія Кожушко-Максимів
Навчалася у ЛНМА ім. М. Лисенка, де після завершення магістратури проходила асистентуру-стажування. Також навчалася у Консерваторії міста Тромсьо у Норвегії, де вивчала, зокрема, гру на бароковій флейті траверсо. У час навчання брала участь у міжнародному проєкті «I, Culture Orchestra».

Співпрацювала із молодіжним симфонічним оркестром INSO-Lviv, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, київським ансамблем нової музики «Ухо», ансамблем Nostri Temporis. Учасниця ансамблю нової музики Pro et Contra, одна із засновниць відкритого музичного проєкту Sound Object.
Як солістка виступала із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, камерним оркестром «Віртуози Львова», оркестром хорової капели «Трембіта». Постійно презентує сольні програми, основним акцентом яких є музика бароко та музика 20 століття, а також нова музика.

Ірина Кірчанова 

Українська піаністка. Навчалася у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викладача-методиста О. С. Амбарцумян) та ЛНМА імені М.В. Лисенка у класі проф. Й. Ерміня. 2014 – 2017 рр. – аспірантка кафедри спеціального фортепіано (клас проф. Й. Ерминя). Працює концертмейстером у ЛНМА ім. М. Лисенка (з 2013 р. і до сьогодні) та у ЛДМК ім. С. Крушельницької (з 2016 р.).

Як солістка є Лауреаткою міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Серед останніх – лауреатка II премії Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Крістофорі (Санкт-Петербург, Росія, травень 2013), Лауреатка III премії VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів ім. Г. і Л. Стефанських (Краків, Польща, червень 2016).

Також веде активну концертну діяльність як артистка камерного ансамблю, бере участь у конкурсах, також є активною учасницею фестивалів, майстер-класів, зокрема – запрошеною піаністкою на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнета та саксофона (м. Острава, Чехія, липень 2017). У вересні 2020 р. за ініціативи Ірини у Львові в рамках фестивалю “Контрасти” відбулося виконання мелодрами А. Шенберга “Місячний П’єро” (де також виконувала і партію фортепіано, ідея українського перекладу та сам переклад – Максима Римара). Ще одне виконання мелодрами в українському перекладі відбулося також на сцені Львівської філармонії, вже у грудні 2020 р. в рамках Концертної серії “Pro et contra”.

У творчій біографії Ірини вже понад 30 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія та ін.), у тому числі – численні відзнаки  у категорії “Кращий концертмейстер”.