Музичний салон

МС/МУЗИЧНІ ДІАЛОГИ

концерт
МУЗИЧНІ ДІАЛОГИ
концерт
60 Хвилин.

У програмі:

 Ф. Кулау – Гранд-тріо для флейти, гобою і фортепіано ор.119 у трьох частинах
С. Франк – Соната для скрипки і фортепіано у чотирьох частинах
Й. Гайдн – Тріо для флейти, віолончелі і фортепіано Hob. XV:15 у трьох частинах

Участь беруть:

Андрій Чайковський – скрипка

Денис Гриньов – гобой

Юрій Гуран – флейта

Ольга Бойчук – віолончель

Марта Андрущак – фортепіано

 

 

Лібрето вистави
Про виставу

У програмі:

Ф. Кулау – Гранд-тріо для флейти, гобою і фортепіано ор.119 у трьох частинах
С. Франк – Соната для скрипки і фортепіано у чотирьох частинах
Й. Гайдн – Тріо для флейти, віолончелі і фортепіано Hob. XV:15 у трьох частинах

Участь беруть:

Андрій Чайковський – скрипка

Денис Гриньов – гобой

Юрій Гуран – флейта

Ольга Бойчук – віолончель

Марта Андрущак – фортепіано

Андрій Чайковський
скрипка
Представник львівської скрипкової школи. У 2001 році закінчив музичну школу імені Соломії Крушельницької клас І.І. Шутко. Продовжив навчання в ЛМНА імені М. Лисенка в класі професора Шутко Л.О. Вдосконалював свою майстерність впродовж трьох років як соліст в аспірантурі цієї академії. Проходив оркестрові майстер-класи в м. Сувалки (Польща) під керівництвом Арво П’ярта, а також майстер-класи при Берлінській філармонії під керівництвом концертмейстерів цього оркестру.
Тісно співпрацює з оркестром «Віртуози Львова» впродовж 10 років. Веде активну сольну діяльність у філармоніях України та Європи. Брав участь як соліст у фестивалях «Хмельницький камер-фест» і «Віртуози» (м. Львів).
Соліст-концертмейстер оркестру Львівського академічного національного театру опери і балету імені С. Крушельницької.

 

Денис Гриньов

гобой

Закінчив Львівську Музичну академію по класу гобоя у проф. В‘ячеслава Цайтца.

З 2004 року є артистом Львівської Національної Опери. Лауреат міжнародного конкурсу.

В 2009 році брав участь у стипендіальній програмі “Gaude Polonia”, де навчався у Музичній Академії в Катовіцах під керівництвом проф.Томаша Мічки.

 

Юрій Гуран

флейта

Народився в 1995р. у м. Львові. Закінчив ЛСССШ ім. С.Крушельницької.

2000р. закінчив ЛНМА ім.М.Лисенка

З 1995р. – соліст оркестру Львівського національного театру опери та балету ім. С.Крушельницької. Протягом 2000-х рр.був солістом декількох оркестрів Львова, таких як INSO та Камерний оркестр «Леополіс». Постійний учасник фестивалів та курсів давньої музики на флейті траверсо (Бах-фест Суми 2007, фестиваль давньої музики у Львові, Musica Antiqua Koln в Ужгороді, 2017-го у Чернігові та ін.).

Учасник курсів сучасної музики з Ensemble Recherche Freiburg.

 1995-96 рр.виступає як соліст ансамблю сучасної музики Constanty (Львів), учасник фестивалів Контрасти (різні роки), Мистецькому Арсеналі (Київ) та ін.

Виконавець музики епохи Ренесансу та Середньовіччя з ансамблем Львівського музичного цеху (блок-флейта, корнамуз, шалмей).

 Ольга Бойчук

віолончель

Народилась в м. Рівне. Закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.В. Лисенка (клас професора Є.Е.Шпіцера), асистентуру-стажування (клас Ю.Є.Ланюка).

Лауреат всеукраїнського конкурсу альтистів і віолончелістів, лауреат міжнародного фестивалю “Фарботони”.

 

Марта Андрущак

фортепіано

Народилася у Львові в родині з давнім галицьким корінням. Навчатись гри на фортепіано почала у віці 4 років, а у 5 вже дала перший концерт. Навчалась у Львові спочатку в спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької (проф. М. Крих), потім в музичній академії ім. М. Лисенка (доц. О. Пилатюк). Свої найбільші здобутки пов’язує із роками навчання в видатного професора Анджея Ясінського в Катовіцькій музичній академії.

Із концертами відвідала Україну, Польщу, Росію, Чехію, Австрію, Словаччину, Німеччину, Швейцарію, Італію, Францію. Співпрацювала із оркестрами INSO-Lviv, Sinfonia Iuventus, Academia, МАССО, Pro-Arte.

В 2010 році отримала нагороду Золотий Парнас на V міжнародному форумі піаністів, стипендіат програми Gaude Polonia, учасник всесвітньої програми ENOA.

В 2014 році світ побачила дебютна платівка із записом сюїти Ж.-Ф. Рамо Pieces de clavecin записана компанією “Живий Звук”.

Окрім концертної діяльності велику увагу приділяє також педагогіці – клас фортепіано в музичній школі ІІ ступеня в Руді Шльонській та в школі ІІ ступеня в Вроцлаві. Провела ряд едукаційних зустрічей із музичною молоддю в містах України.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців