Музичний салон

СВІТОВЕ РІЗДВО

концерт
СВІТОВЕ РІЗДВО
60 Хвилин.

Львівський муніципальний хор «Гомін» представляє програму «Світове Різдво», у якій хорові твори композиторів з усіх куточків світу творять незабутню святкову атмосферу!

Львівський муніципальний хор «Гомін»

Зразком хорового мистецтва Галичини є Львівський хор «Гомін», заснований у 1988 р.

З 2003 р. колектив отримав статус муніципального і працює при Управлінні культури Львівської міської ради. Продовжуючи українські співочі традиції, Львівський муніципальний хор «Гомін» за останні 15 років творчої діяльності отримав визнання в Україні та за її межами, зокрема в Польщі, Словаччині, Іспанії та Литві. У репертуарі колективу велика кількість творів із світової та української класики, шлягери та батярські пісні старого Львова.

Місією Львівського муніципального хору «Гомін» є популяризація хорової та музичної культури України. Діяльність колективу спрямована на розвиток духовності народу, зміцнення його національної свідомости та плекання любови до рідної пісні, її репрезентації в світі. Особливістю колективу є його творчий склад – 25 молодих харизматичних хлопців-виконавців, які реалізовують свій потенціял через популяризацію української пісні. Одним із досягнень у творчій діяльності є запис на Deutsche Grammophon саундтреку до найкультувішого серіалу 2019 року HBO «Чорнобиль».

Художній керівник і диригент колективу – Руслан Ляшенко, хормейстер – Максим Шпинда, концетмейстер Володимир Пінчак.

Лібрето вистави
Про виставу
Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців