Музичний салон

Кларнетова палітра

Концерт
Кларнетова палітра
60 Хвилин.

Кларнетисти Микола Гречух та Назар Хижий – артисти оркестру Львівської національної опери виконають яскраві квінтети Вольфганга Амадея Моцарта та Карла Марії фон Вебера, де цей інструмент займає провідну солюючу функцію. 

У супроводі струнного квартету. Керівник – Ігор Муравйов.

Програма концерту:

В. А. Моцарт. Квінтет KV581 Ля мажор для кларнета, двох скрипок, альта та віолончелі у чотирьох частинах:

      1. Allegro moderato

      2. Larghetto

      3. Menuetto-Trio1-Trio2

      4. Allegretto con Variazioni

К. М. фон Вебер. Квінтет для кларнета та струнних Op. 34 Cі-бемоль мажор у чотирьох частинах:

        1. Allegro

        2. Fantasia. Adagio

        3. Menuetto

        4. Rondo. Allegro 

Виконавці:

Микола Гречух,  Назар Хижий (кларнет)

Струнний квартет у складі:

Ігор Муравйов (скрипка)

Оксана Гречух (скрипка)

Роман Жарковський (альт)

Михайло Сегеденко (віолончель)

*Зверніть увагу, що усі ми живемо в нових реаліях і питання безпеки кожного відвідувача та працівника є пріоритетним для Дирекції театру. Тож просимо дотримуватися правил відвідування та протиепідемічних заходів, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Львівської національної опери у розділі «Візит до театру».

Лібрето вистави
Про виставу

Солісти концерту:                  
Гречух Микола – артист оркестру, концертмейстер групи кларнетів Львівського національного академічного театру опери та балету імені С.Крушельницької, лауреат Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів.
Закінчив Львівське музичне училище імені С. Людкевича у класі Мирослава Мар’яша, Львівську національну музичну академію  імені М. Лисенка у класі професора Володимира Носова.

Учасник та переможець численних конкурсів (Всеукраїнський конкурс молодих виконавців імені М. Лисенка, Київ, 1992 р.; Міжнародний конкурс духових ансамблів, м. Рівне, 1998 р.). Під час навчання у музичній академії працював в оркестрі оперної студії та артистом симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії, мав численні сольні виступи. З 1997 р. працює у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені С. Крушельницької. З 2002 р. – концертмейстер групи кларнетів у симфонічному оркестрі Львівської національної опери. З 1996 р. по 2005 р. – соліст ансамблю нової музики “Кластер” (художній керівник – Іван Небесний). Колектив був створений з метою пропаганди сучасної української музики, у творчому доробку якого півсотні концертів з творів сучасних українських композиторів.

Учасник фестивалів сучасної академічної музики в Україні та за кордоном, різноманітних музичних проектів у складі симфонічного оркестру Львівського національного театру та інших оркестрів й ансамблів.

У 2010 р. разом з Назаром Хижим заснував “Lviv Clarinet Quartet”. Ансамбль блискуче виступав в Україні та за кордоном, випустив 2 альбоми “Petite fleur” та “Reflections”.

Хижий Назар – кларнетист, артист симфонічного оркестру Львівської національної опери. Навчався в Бродівській школі мистецтв по класу кларнету. Після закінчення школи поступив до Львівського музичного училища імені С. Людкевича (клас викладача М. Мар’яша).

У 2001 році вступив до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, і вже з 2002 року працює у Львівській національній опері.

У 2005 році брав участь у VII Міжнародному фестивалі академічної та сучасної музики “Фарботори” (м. Канів), де став лауреатом ІІІ премії.

Виступає у складі LVIV CLARINET QUARTET. Учасник Міжнародного фестивалю камерної музики “ХмельницькийКамерФест” (2017, 2018).

Струнний квартет у складі:

Ігор Муравйов (скрипка), Оксана Гречух (скрипка), Роман Жарковський (альт), Михайло Сегеденко (віолончель).

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців