Музичний салон

CON AMORE

Концерт
CON AMORE
60 Хвилин.

Яскраві українські оперні виконавиці – сопрано Анастасія Янцур та мецо-сопрано Лілія Нікітчук виконають найвідоміші оперні арії композиторів світової класики. Слова кохання та нотки пристрасті лунатимуть впродовж цього емоційного концерту.

Арії В.А. Моцарта, Дж. Верді, К. Сен-Санса, Ш. Гуно, Й. Штрауса пролунають у супроводі струнного оркестру (диригент – Яна Кухарук).

Гонорари від концерту музиканти передадуть на лікування свого колеги – П. Чайковського.

Анастасія Янцур – сопрано
Лілія Нікітчук – мецо-сопрано
Диригент – Яна Кухарук

Лібрето вистави
Про виставу

Яскраві українській оперні виконавиці – сопрано Анастасія Янцур та мецо-сопрано Лілія Нікітчук виконають найвідоміші оперні арії композиторів світової класики. Слова кохання та нотки пристрасті лунатимуть впродовж цього емоційного концерту.

Анастасія Янцур – сопрано

Лілія Нікітчук – мецо-сопрано

Диригент – Яна Кухарук

 

Анастасія Янцур, сопрано

Лауреатка міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, солістка-вокалістка  Рівненської обласної філармонії, викладачка кафедри «Академічного вокалу» в Рівненському державному гуманітарному університеті, член Національної музичної спілки.

Свою освіту здобула у класі Джулай А. А., професора Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, яку закінчила з відзнакою. Під час навчання в академії виступала в різноманітних залах Одеси та її області, брала участь в постановках оперної студії, а саме в оперетах «Фіалка Монмартру» І. Кальмана, «Ключ на бруківці» Ж. Офенбаха, в операх «Іоланта» П. Чайковського, «Тарас Бульба», «Пан Коцький» М. Лисенка, «Любовний напій»  Г. Доніцетті.

У 2014-2015 рр. працювала артисткою-вокалісткою у військовому оркестрі Національної Одеської військової академії. 2016 рік – учасниця телевізійного шоу «Голос країни – 6» на каналі 1+1. З 2016 року – солістка Рівненської обласної філармонії. Під час роботи в філармонії підготувала та виконала три сольні програми: «Сольний концерт Анастасії Янцур» (2017), авторську музичну виставу «Обійми…» (2018), «На крилах кохання» (2019). Була ініціатором постановки комічної опери Дж. Б. Перголезі «Служниця пані», де виконує партію Серпіни (з якою філармонія гастролює по містах та замках України). Виконувала партії в дитячих операх М. Лисенка, К. Стеценка. Приймала участь в різноманітних концертних програмах у супроводі академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії, органом, фортепіано, з якими гастролювала по Україні.

Співпрацює з сучасною композиторкою Аллою Загайкевич: брала участь в 2017 році  у авторському концерті Алли Загайкевич, а в 2019 році – в мультимедійній кіноінсталяції фільму «Кіра Кіраліна», де Анастасія заспівала та зіграла партію головної героїні Кіри Кіраліної.

У 2018-2019 рр. – по сумісництву працює солісткою Волинської обласної філармонії, виступала з концертними програмами духовної музики в містах Білорусії та Україні.

Гастролювала в Польщі, Голландії, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Білорусії. В 2017 році співала на оперному фестивалі «Etna Opera Festiva» в Італії.  Отримала нагороду за ефективну діяльність та вагомий професійний внесок «Спеціаліст року 2017» в Рівненській обласній філармонії. В 2019 році отримала нагороду «Успішна жінка 2019».

У репертуарі співачки арії Перголезі, Скарлатті, Генделя, Глюка, Моцарта, Белліні, Верді, Доніцетті, Дворжака, Меєрбера, Сен-Санса, Штрауса, Легара, К`яра, Пуччіні, Мінотті, Лисенка, Майбороди, Глінки, Римського-Корсакова, Дунаєвського; романси та солоспіви німецьких, українських, російських композиторів, українські народні пісні, італійська, французька, іспанська лірика.

 

Лілія Нікітчук, мецо-сопрано

Закінчила Музичну школу №2 м. Луцька по класу скрипки, згодом – Педагогічний коледж ім. Я. Галана, за спеціальністю «Вчитель музики». Завжди приймала активну участь у культурному житті міста Луцька. Була солісткою в юнацько-дитячому колективі «Лісова Пісня». Лауреатка всеукраїнських та міжнародних дитячих та юнацьких конкурсів. Вищу музичну освіту здобула у Львівській національній музичній академії ім. М.В. Лисенка за фахом «Академічний спів» в класі Народної артистки України Л.Ф. Божко. Лауреатка ІІІ премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво 21-го сторіччя» (Ворзель, 2011).

Продовжила свою вокальну освіту в Італії. В 2016 була учасницею «Rossini Opera Academy» під керівництвом Альберто Дзедди.

Співпрацювала як солістка з Львівською національною філармонією, де виконувала партії мецо-сопрано у творах Дж. Б. Перголезі, В.А. Моцарта, Л. ван Бетовена, А. Вівальді, Дж. Россіні, В. Кіляра, Г. Гурецького.

Гастролювала містами Франції з концертними програмами «Арії та романси українських та російських композиторів», «Opera Gala», також виконувала сольні програми стародавньої та духовної музики. Неодноразово виступала на фестивалі «Le Voix» (Коломб, Париж) як представник від України. Також гастролювала містами Польщі, в 2011 р. мала сольний речиталь в Дзеркальній Залі міста Тарнув, а також на фестивалях в містах Сосновіце, Бельсько-Бяло, Пщина та інших.

 

Яна Кухарук, диригентка

Народилась 1992 року. Лауреатка всеукраїнських конкурсів.

У 2017 році отримала ступінь Бакалавра музичного мистецтва (оперне та симфонічне диригування) у Львівській національній музичній академії ім. М.В. Лисенка. У 2019 році – отримала ступінь Магістра.

З 2015 року є другим диригентом у постановках Оперної студії ім. В. Сліпака при ЛНМА ім. М.В. Лисенка. Зокрема, опери «Дон Жуан» В. А. Моцарта – спільний проект ЛНМА ім. М. Лисенка та Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. З 2017 працює асистент-диригентом Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців