Музичний салон

BONJOUR DE VERSAILLES

концерт
BONJOUR DE VERSAILLES
60 Хвилин.

BONJOUR DE VERSAILLES
18.02.2020

У програмі концерту – віртуозні скрипкові та фортепіанні твори ХІХ та ХХ століть, а також джазові і популярні мелодії американського композитора Джорджа Гершвіна у виконанні всесвітньовідомого скрипаля, професора Версальської консерваторії Олександра Брусіловського та відомої французької піаністки, професорки Версальської консерваторії Кей Саотомі. У концерті виступить молодий музикант зі Львова, учень Олександра Брусіловського, лауреат міжнародних конкурсів Тома Бервецький.

Олександр Брусіловський – скрипка (Франція)
Кей Саотомі – фортепіано (Франція)
Тома Бервецький – скрипка (Україна)
Програма концерту:
Хоакін Туріна – Соната №2 для скрипки і фортепіано 
Кароль Шимановський – «Фонтан Аретузи» із циклу «Міфи» Ор. 30 для скрипки і
фортепіано
Олександр Тансман – Соната для двох скрипок 
Перерва
Ференц Ліст – Угорська рапсодія №2
Джордж Гершвін – «The Man I Love»
Ігор Фролов – Концертна фантазія на теми опери Дж. Гершвіна «Поргі і Бесс» для
скрипки і фортепіано

Лібрето вистави
Про виставу

BONJOUR DE VERSAILLES
18.02.2020

У програмі концерту – віртуозні скрипкові та фортепіанні твори ХІХ та ХХ століть,
а також джазові і популярні мелодії американського композитора Джорджа
Гершвіна.
Олександр Брусіловський – скрипка (Франція)
Кей Саотоме – фортепіано (Франція)
Тома Бервецький – скрипка (Україна)
Програма концерту:
Хоакін Туріна – Соната №2 для скрипки і фортепіано 
Кароль Шимановський – «Фонтан Аретузи» із циклу «Міфи» Ор. 30 для скрипки і
фортепіано
Олександр Тансман – Соната для двох скрипок 
Перерва
Ференц Ліст – Угорська рапсодія №2
Джордж Гершвін – «The Man I Love»
Ігор Фролов – Концертна фантазія на теми опери Дж. Гершвіна «Поргі і Бесс» для
скрипки і фортепіано

Тома Бервецький
DSC05225
Alexandre-Brussilovsky-10
18
Кей Саотомі, фортепіано

Кей Саотомі народилась у Токіо у мистецькій родині. Після того як композитор Олів’є Мессіан та його дружина Івон Лоріо почули виступ молодої піаністки, вони запросили її навчатися у Парижі, де Кей Саотомі здобула музичну освіту у Вищій національній консерваторії музики у Парижі у класі Івон Лоріо та Мішеля Берофа, здобувши «Premier Prix» з фортепіано та камерної музики у 18 років.

Вона концертувала на таких престижних сценах, як Театр на Єлисейських полях, зал Gaveau у Парижі, зал імені Дж. Верді у Мілані, театр у Флоренції, Санкт-Петербурзька філармонія, зал Московської консерваторії імені П. Чайковського, Кеннеді-центр у Вашингтоні, концертний зал Bunka Kaikan у Токіо.

Була учасницею численних музичних фестивалів у Франції, Італії, Німеччині, Швейцарії, Росії, Польщі, ОАЕ, США та Японії, а також грала із Японським філармонійним оркестром, Французьким симфонічним оркестром, Національним камерним оркестром Вірменії.    

Кей Саотомі здобула премії на кількох міжнародних конкурсах, зокрема, на Міжнародному конкурсі піаністів імені Клари Щуман у Дюссельдорфі, Міжнародному конкурсі піаністів імені Роберта Шумана у Цвікау, приз за найкраще виконання «Віртуоз року 2000» Міжнародного музичного фестивалю у Санкт-Петербурзі у Росії.

Її записи з музикою Ф. Шопена та Й. Брамса виходили на компакт-дисках лейблу «Phoenix Classics».

На теперішній час Кей Саотомі є професоркою Версальської консерваторії, запрошеною викладачкою в Міжнародній музичній академії Уртену та майстер-класів Château de Crémault у Франції, є членом журі кількох національних та міжнародних фортепіанних конкурсів, та провадить майстер-класи в Європі, США та Японії.        

Олександр Брусіловський, скрипка

«Унікальний скрипаль, визнаний сучасниками… вишуканий і чуттєвий соліст». Michel le Naour, «Le Monde de la Musique»

 «Саша Брусіловський – колега, який найбільш захоплює, відмінний музикант і скрипаль».

Ієгуді Менухін

Навчався у Московській консерваторії в класах Ю. Янкелевича, М. Глєзарової та Ф. Андрієвського. в аспірантурі – під керівництвом Л. Когана. Завоював найвищі нагороди на міжнародних конкурсах, включаючи 1 премію Міжнародного конкурсу в Празі, Гран-прі і спеціальний приз ім. Альбера Русселя на конкурсі ім. Жака Тібо.

У 1985 році після того, як йому було заборонено виступати за кордоном з політичних мотивів, Брусіловський зумів виїхати з СРСР до Франції, де до тепер успішно поєднує концертну та педагогічну діяльність. В 1993 році створює свій оркестр «Ricercata de Paris». У 2000 році його запрошують на посаду головного диригента Ансамблю «Дель Арте» (Нойбург, Німеччина).

Олександр Брусіловський виступає в найпрестижніших концертних залах Франції, Англії, США тощо; та співпрацює із найвідомішими музикантами світу. Бере участь у численних міжнародних музичних фестивалях та літніх академіях. Соліст з міжнародною репутацією, професор Версальської консерваторії, Брусіловський дає майстер-класи по всьому світу. Артистичний директор фестивалів камерної музики у Франції («Les Musiсimes», «Masters au Château de Crémault»), а також фестивалю французької музики «Міст Олександра III». Він також є артистичним директором фірми звукозапису марки «Suoni e Colori».

 

Тома Бервецький, скрипка

Народився у 2000 р. у Львівові. Навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернат ім. С. Крушельницької (клас проф. Юрія Соколовського). З 2013 року навчався в Міжнародній академії ім. Альфреда Шнітке (Німеччина). Зараз є студентом Версальської консерваторії (Франція) у класі проф. Олександра Брусіловського.

Тома Бервецький є лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України», II Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів (I премія), Міжнародного конкурсу “Talents for Europe” (III премія та спеціальний приз, Словаччина), Національного конкурсу ”Jugend Musiziert” (І премія, Німеччина), Міжнародного конкурсу “Semper Music International Competition” (І премія, Італія), Міжнародного конкурсу VCU GSIM (США, Вірджинія), Міжнародного конкурсу Flame (I премія, Франція) та Міжнародного конкурсу Мирослава Скорика (II премія, Україна).

Учасник міжнародних проектів «Таланти III тисячоліття» (Львів, Україна) та “Classic For Peace” (Німеччина). У 2016 році, як переможець конкурсу, мав запис на студії NDR Kultur. Виступав з концертами в Україні, Німеччині, Франції, Італії та США.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців