Музичний салон

МС/Класика й імпресіонізм

Класика й імпресіонізм
60 Хвилин.

ПОНЕДІЛОК / MONDAY
18
19:00

Класика й імпресіонізм
АДЕЛІНА ОПРЕАН – скрипка (Швейцарія)
ОКСАНА РАПІТА – фортепіано

У програмі твори В.-А. Моцарта, К. Дебюссі та Б. Бартока

Лібрето вистави
Про виставу

ПРЕС-БРИФІНГ
з нагоди першого в Україні концерту всесвітньо відомої скрипальки Аделіни Опреан
Дата: 18 червня
Час: 11:00
Місце проведення: фойє Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (м. Львів, проспект Свободи, 28)

Учасники:
Аделіна Опреан – всесвітньо відома скрипалька, переможниця міжнародних конкурсів Баха в Лейпцігу, конкурсів камерної музики в Белграді, Кольмарі, Женеві, Лондоні (гран-прі конкурсу Carl Flesch Competition), професор Музичної Академії м. Базель (Швейцарія).

Оксана Рапіта – піаністка, заслужена артистка України, професор кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка.

Іван Духнич – скрипаль та органіст, арт-директор швейцарської асоціації «Галіціана Скола Канторум».

Тарас Різняк – режисер Львівської національної опери.

Акредитація: за електронною адресою press.lvivopera@gmail.com

ПРЕС-РЕЛІЗ
Львівська опера запрошує на перший український концерт відомої на весь світ скрипальки Аделіни Опреан
Вперше в Україні з єдиним концертом виступить скрипалька Аделіна Опреан, учениця та асистент найбільш впливового музиканта ХХ століття у сфері класичної музики – Ієгуді Менухіна. Коцерт відбудеться 18 червня у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Аделіна Опреан викладає у Музичній Академії м. Базель (Швейцарія). Виступала як солістка з такими оркестрами як: Лондонський симфонічний оркестр, Штутгардський камерний оркестр, Тонгалле-оркестр Цюріха та інші. Окрім сольної кар’єри, вона активно концертує як камерний музикант, зокрема, з 1997 року як перша скрипка квартету «Арія». Аделіна Опреан грає на інструменті Лоренцо Сторіоні 1780 р.

На концерті у Дзеркальній залі відома скрипалька гратиме разом із добре знаною львівській публіці піаністкою, заслуженою артисткою України Оксаною Рапітою. Вона викладає на кафедрі спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка. Здійснила понад 20 прем’єр української та світової музики, брала участь у записах CD-дисків з музикою українських композиторів, активно гастролює країнами Європи.

У програмі концерту у стінах Львівської опери лунатимуть сонати для скрипки та фортепіано В. А. Моцарта та К. Дебюссі, а також «Шість румунських танців» Б. Бартока.

Проект відбувається в рамках співпраці швейцарської асоціації Галіціана Скола Канторум та Львівської національної опери.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців