Оренди

Холодне серце

.

Холодне серце: найочікуваніша дитяча вистава у Львові
Чи не знайдеться такого чада, яке не дивилося б культовий мультик від Дісней, що носить назву Холодне серце. Улюблені всіма персонажі, а саме – принцеса Ельза, малюк Олаф і багато інших повернуться на сцену, тільки на цей раз зовсім в іншому образі. Дітям належить споглядати унікальну виставу артистів театру, опери та балету, що підготували для них казкову програму. Замовити квиток можна за ціною 50-300 гривень.

Новорічна сімейна історія, яка підкорила тисячі глядачів
«Холодне серце» – це історія про принцесу Ельзі, яка з часом перетворюється в крижинку, прямо як хлопчик Кай з популярної історії. В руках дітей – можливість врятувати її, подолавши всі труднощі, різних лиходіїв, чари і багато іншого. Від вибору героїв буде залежати не тільки подальший розвиток подій, а й доля самої принцеси, яка чекає, коли її врятують від злих чар. В основу цього дитячого твору лягла ідея німецького класика В. Гауфа, який писав про можливість втрати свого власного серця і його дару. А тому даний спектакль буде вкрай корисним не лише малюкам, але і всій родині.

Відвідати це дійство варто, адже:

Вистава допоможе зануритися в атмосферу чарівництва і свята;
З його допомогою можна порадувати дитину і прищепити їй правильні цінності;
Цей час буде проведено з користю для малюка і дорослих.
Не пропустіть головну подію цього року, що з’явиться на львівській сцені вже зовсім скоро! Швидше замовляйте квитки на це чудове дитяче новорічне шоу.

Лібрето вистави
Про виставу
Найближчі події
2019
02
січ.
середа
2019
02
січ.
середа
2019
03
січ.
четвер
2019
03
січ.
четвер
2019
04
січ.
п'ятниця
2019
04
січ.
п'ятниця
2019
05
січ.
субота
2019
05
січ.
субота
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців