Робочий візит генерального директора-художнього керівника Львівської національної опери Василя Вовкуна до Австрії

З 27 квітня по 2 травня цього року на запрошення Директора Віденського театру Домініка Меєра відбувся робочий візит до Австрії генерального директора-художнього керівника Львівської національної Опери Василя Вовкуна. В програмі візиту перегляд опери Дж. Верді «Аїда» за участі співаків Раяна Спідо Грін, Аніти Рахвелішвілі, Крістіни Левіс (та інших) та опери У. Джордано «Андреа Шеньє» в які брали участь неперевершені Зоряна Кушплер, Йонас Кауфман, Роберто Фронталі (та інші). 
В понеділок, 30 квітня відбулася запланована робоча зустріч з Домініком Меєром під час якої відбулася розмова про традиції та плани на майбутнє Віденської опери. Василь Вовкун запросив Домініка Меєра відвідати Львів у зручний для нього час, а також у журі під час Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. С. Крушельницької у 2019 році.
У вільний час відвідини музею В.-А. Моцарта і його «символічної» могили, знайомство з творчістю відомого австрійського художника Густава Клімта та архітектурними ансамблями старого Відня.
Відень, справді, місто в якому відчуваєш гармонію життя…