Рідні серцю мелодії: на сцені Львівської національної опери відбувся Гала-концерт української музики

Для нас «Гала-концерт української музики» став особливим святом! Адже сьогодні сцена Львівської національної опери та українська пісня об’єднали солістів, і вперше після довгої карантинної перерви – оркестр та хор театру. Щирі посмішки, вітання лунали звідусіль, адже на сцені – ми велика родина! 

Жартівливі й палкі, радісні та сердечні, журливі та щемливі – на Гала-концерті прозвучали найяскравіші й найпопулярніші пісні українського народу і національних авторів. Серед них – «Ніч яка місячна», «Дивлюсь я на небо», «Два кольори», «Гандзя», арії з опер М. Лисенка та С. Гулак-Артемовського, відома «Мелодія» М. Скорика. 

Ми відчували та наспівували їх разом зі солістами театру Олесею Бубелою, Любов Качалою, Анастасією Корнутяк, Дар’єю Литовченко, Мар’яною Мазур, Анною Носовою, Людмилою Осташ (сопрано), Тетяною Вахновською (мецо-сопрано), Василем Садовським, Романом Трохимуком, Ігором Шевчуком (тенори), Миколою Корнутяком, Орестом Сидором, Романом Страховим (баритони). Гостем концерту став заслужений артист України, скрипаль Назарій Пилатюк, що виконав «Карпатську рапсодію» М. Скорика. 

Неповторно і неподібно між собою вели оркестр диригенти концерту – Іван Чередніченко, Ірина Стасишин, Юрій Бервецький, Мирон Юсипович.

Насолодитися українською музикою на Гала-концерті до Дня Незалежності України Ви зможете також завтра, 23 серпня. Початок концерту о 18:00.

                                                              Фото – Олена Храмова