До річниці з дня народження Ріхарда Ваґнера: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 22-24 травня

До 207 річниці з дня народження відомого німецького композитора, творця музичних драм Ріхарда Ваґнера, Львівська Національна Опера транслюватиме онлайн один з його найвідоміших творів. Це опера «Лоенґрін», прем’єра якої відбулася у театрі у 2019 році.

Трансляція вистави триватиме впродовж 22 травня (з 19:00) по 24 травня (по 22:00) на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

Вражаюча постановка опери «Лоенґрін» Ріхарда Ваґнера на сцені Львівської Національної Опери поставлена у співпраці з міжнародною командою митців: режисером Міхаелем Штурмом (Німеччина), сценографом та дизайнером костюмів Маттіасом Енґельманом (Австрія), диригентом Мироном Юсиповичем (Україна), хормейстером Василем Ковалем (Україна). Оновлення репертуару як і творами класики, так і сучасними українськими операми у співпраці з митцями з усього світу відбувається в рамках програми розвитку театру «Український прорив» генерального директора – художнього керівника Василя Вовкуна.

«Лоенґрін» Р. Ваґнера на львівській сцені втілений в оригінальному режисерському трактуванні сюжету, де міф про Лоенґріна-спасителя є фантазією, свободою думок людей, які обмежені у своїх діях у замкненому просторі чи суспільстві.

Виконавці: Роман Коренцвіт (Лоенґрін), Олеся Бубела (Ельза), Юрій Трицецький (Король), Віталій Загорбенський (Фрідріх Тельрамунд), Марія Березовська (Ортруда), Микола Корнутяк (Промовець). Диригент вистави — Мирон Юсипович. Хор та оркестр Львівської Національної опери.

Тривалість: 3 год. 5 хв., виконується німецькою мовою