ФЕЄРІЯ ОДНОАКТНИХ БАЛЕТІВ

Концертна програма

Феєрія одноактних балетів

Державний іспит з ” Мистецтва балетмейстера”

Тільки танець робить музику видимою  – Копій Богданна
Від звуку музичного інструменту народжується Музика. Плавно вона переходить з тишини у цей світ. Але вона ще бездіянна і одинока в своєму бутті. Музика зустрічає його, танцівника що уособлює в собі танець. Вони знайомляться одне з одним, починають пізнавати одне одного. Вони одне ціле і єдине видиме звучання. Їхній тандем породжує собі подібних які є відображенням їх самих. Та як і в людських стосунках в них виникає дисгармонія. Танець хоче бути головним, диктатором. Але вони розуміють що існувати одне без одного вони не хочуть і не можуть.
Філософський камінь Коханню немає меж, для того щоб спасти кохану людину хлопець іде на шалений поступок, та вбиває людину щоб отримати останню надію на спасіння коханої. коли дізнається що втратив її, він усвідомлює що життя закінчилося, та божеволіє. Проте кохання ніколи не згасає.

Катерина  – Михальчук Зоряна
Особлива історія, особливої жінки, яка шукала кохання а знайшла тяжку ношу. Саме тому, змальовуючи стосунки між шляхтичем і простою дівчиною, вони наголошували насамперед на емоційному плані розгортання цих стосунків. Прагнення довести, що проста людина є повноцінною особистістю, а отже, здатна на щирі прояви емоцій. Жінка приречена на самотні мандри похмурим і непривітним світом, де врешті-решт на неї чекає щастя.

«КУПАЛЬСЬКА МІСТЕРІЯ»  – Войтихівська Ольга
У купальську ніч до сходу Сонця молодиці збираються, щоб назбирати квітів, та сплести вінки. Як тільки зійшов Місяць, вони виходять за село, та несуть свої пишні вінки на воду. А «Сонце купається», то опускається у воду, то знову піднімається, грають хвилі. Дівчина , підходить та кладе свій вінок на воду. Аж тут з хвиль виходять русалки, ваблять дівчину до себе, хочуть заманити, залоскотати. Але тут молодиця чує крик, повернувшись, бачить свого коханого та спішить до нього в обійми. Закохані залишились щасливими удвох, лише здалеку доноситься зойк русалок.

Клятва – Захаряк Андрій
Під час своєї річниці Пейдж і Лео потрапляють в автокатастрофу. Поки дружина перебуває в комі, Лео не відходить від її лікарняному ліжку ні на годину, але повернення дівчини до життя затьмарено втратою пам’яті – вона не впізнає коханого і не пам’ятає нічого про їх, як їм здавалося, вічного кохання. Пейдж забуває останні 4 роки життя, за які вона круто змінила своє життя, ставши іншою людиною.

Вітровіанка – Скорубська Христина
Людина в гармонії з природою протягом будь-якої пори року, але згодом місто, урбанізація, технічний прогрес захоплюють усе довкола, наповнюють повітря, воду, землю своїми будівлями, автомагістралями… Людина вже по іншому себе почуває в такому середовищі. Проте, природу ніщо не може здолати і вона відновлюється.

Посвята жінці – Сальникова Злата
Кожен день у своєму житті ми чуємо слово «Любов». Про неї говорять скрізь: у книгах, по радіо, за сусідніми столиками кав’ярень. Але єдині, хто не любить обговорювати це явище – чоловіки. У кожного з них є своя історія, яку вони вважають за краще не афішувати. Але іноді цю таємницю важко пронести крізь усе життя і хочеться розповісти її звичайному перехожому. Одного разу та про все.

Вавилон  – Кушева Анастасія
«І сказали вони: побудуємо собі місто та вежу, висотою до небес, і зробимо собі ім’я, перш ніж розійдемося по світу. І зійшов Господь, щоб побачити місто та вежу, що людські сини збудували її» (Буття, 11: 4–6) [4, с. 18]. Можливо це правдива історія, можливо ні. Давайте уявимо, що Вавилонська вежа – це людина, а будують її емоції (внутрішні).

«Лелеченя та опудало» – Літовченко Олена
За законами зграї Лелеченя з підбитим крилом має загинути. Але Опудало Страшко рятує його та бере під свою опіку. Разом вони вирушають на пошук теплого куточка на зиму. Верба допомагає Лелеченяті та Страшку перезимувати, закривши їх своїм гіллям. Настає весна. Лелеченя Айко виріс і зміцнів. З півдня повертається зграя. І перед Лелеченям повстає питання: повернутись до своєї зграї або залишитись зі своїм вірним другом.

Стільникова безодня  – Ройко Софія
Залежна від телефону дівчина; спроби хлопця відірвати її та перевести увагу на себе; люди-зомбі, які перебувають під впливом гаджетів; дівчина зрозуміла втрату свого часу через телефонну залежність; люди-зомбі перебувають в стільниковій безодні, їм вдається вирватись з неї і знову побачити живий світ по-новому.

« Keep calm and be a trash » – Бідненко Оксана, Маліновський Віктор, Домазар Соломія, Ринда Лілія, Веліляєва Айше, Питльована Христина, Погорєлова Катерина, Байдіна Анастасія, Скиба Юлія
Пісочний годинник без піску, безвимірний, всемогутній. Жива істота, яка крізь призму часу бачить. Бачить тони душевного бруду та сміття сьогодення. Народжуємося з ясним поглядом та чистим розумом, але зовнішній світ має занадто велику владу на нами. Диво – коли людині вдається зберегти крізь нагромадження років дар чистого розуму, світлих помислів і безцінної мудрості. Ще ж більше диво, коли людина відкриває цей дар заново та ділиться істиною з ближніми.

Кавказька полонянка  – Кульчицька Анастасія, Кочелаба Юлія, Вдовиченко Олександра, Трощак Вікторія, Знамеровська Таня, Замлинний Олександр, Тьорло Оля, Стадник Уляна, Волох Тарас, Костів Христина Финиш
Події відбуваються в Кавказьких горах і починаються з показу головного героя – доброго, наївного і щирого Шуріка, який приїхав в гори з метою вивчати старовинні обряди та звичаї такого запального і цікавого народу. Вже в першому епізоді він знайомиться із чарівною дівчиною Ніною, власне, з якої в нього і починаються всі пригоди. На Кавказі існує багато звичаїв, і спочатку йому вдається записувати тільки тости, від яких він встигає добряче захмеліти. Але згодом хлопцю випадає унікальна можливість на власні очі побачити стародавній обряд викрадення нареченої і навіть взяти у ньому участь. Ось тільки викрасти належить красуню Ніну, до якої він вже має романтичні почуття. Затіяли всю авантюру і скористалися його довірливістю: багатий кавказець товариш Саахов, його водій – дядько Ніни та три веселих невдахи – Боягуз, Бовдур і Бувалий. Шурік опиняється в смішних і скрутних ситуаціях, спочатку не зовсім розуміє, що відбувається, а незабаром з’ясовується, що це був зовсім не ритуал, а справжня крадіжка, це означає, юнакові треба виправити наслідки власної дурості. Зібравшись із силами, він придумав план і, здійснивши його, – звільняє «полонянку».