Репертуар

«З нами – Бог! Розумійте, народи…»
«З нами – Бог! Розумійте, народи…»
Різдвяне дійство
Концертна програма 
Опера 
Бал-маскарад
Бал-маскарад
Д.Верді
Опера 
Баядерка
Баядерка
Л. Мінкус
Балет 
Безумний день, або Весілля Фігаро
Безумний день, або Весілля Фігаро
В.-А.Моцарт
Опера 
Білосніжка та семеро гномів
Білосніжка та семеро гномів
Б. Павловський
Балет 
Опера 
Весела вдова
Весела вдова
Ф. Легар
Оперета 
Даремна обережність
Даремна обережність
П. Гертель
Балет 
Дон Жуан
Дон Жуан
В. А. Моцарт
Опера 
Дон Кіхот
Дон Кіхот
Л. Мінкус
Балет 
Дон Паскуале
Дон Паскуале
Г. Доніцетті
Опера 
Есмеральда
Есмеральда
Ц. Пуньї
Балет 
Балет 
Запорожець за Дунаєм
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Опера 
Здача вистави «Коли цвіте папороть»
Здача вистави «Коли цвіте папороть»
Опера 
Зірки світової слави
Зірки світової слави
гала-концерт
Концертна програма 
Іоланта
Іоланта
П.Чайковський
Опера 
Опера 
Карміна Бурана
Карміна Бурана
К. Орф
Концертна програма 
Коли цвіте папороть - ПРЕМ'ЄРА
Коли цвіте папороть - ПРЕМ'ЄРА
Є. Станкович
Опера 
Балет 
Балет 
Лебедине озеро
Лебедине озеро
П. Чайковський
Балет 
Летюча миша
Летюча миша
Й. Штраус
Оперета 
Лілея
Лілея
К. Данькевич
Балет 
Лускунчик
Лускунчик
П. Чайковський
Балет 
Любовний напій
Любовний напій
Г. Доніцетті
Опера 
Мадам Баттерфляй
Мадам Баттерфляй
Д. Пуччіні
Опера 
Опера 
Музика Дзеркальної зали/09
Музика Дзеркальної зали/09
Концертна програма 
Музика Дзеркальної зали/10
Музика Дзеркальної зали/10
Концертна програма 
Музика Дзеркальної зали/11
Музика Дзеркальної зали/11
Екскурсія з концертом
Концертна програма 
Музика Дзеркальної зали/12
Музика Дзеркальної зали/12
Екскурсія з концертом
Концертна програма 
Музичний салон Дзеркальної зали/09
Музичний салон Дзеркальної зали/09
ЮРІЙ ЛАНЮК ТА ДРУЗІ
Концертна програма 
Музичний салон Дзеркальної зали/10
Музичний салон Дзеркальної зали/10
"Композиції" української класики
Концертна програма 
Музичний салон Дзеркальної зали/11
Концертна програма 
Музичний салон Дзеркальної зали/12
Музичний салон Дзеркальної зали/12
Концертна програма 
Опера 
Наталка Полтавка
Наталка Полтавка
М. Лисенко
Опера 
ОЛЕКСАНДР БРУСІЛОВСЬКИЙ
ОЛЕКСАНДР БРУСІЛОВСЬКИЙ
Олександр Брусіловський
Концертна програма 
Орфей і Еврідіка
Орфей і Еврідіка
К. В. Глюк
Опера 
Паяци
Паяци
Р. Леонкавалло
Опера 
Повернення Баттерфляй
Повернення Баттерфляй
Д. Пуччіні - М. Скорик
Балет 
Попелюшка
Попелюшка
А. Спадавеккіа
Опера 
Концертна програма 
Ріголетто
Ріголетто
Д. Верді
Опера 
Ромео і Джульєтта
Ромео і Джульєтта
С. Прокоф'єв
Балет 
Севільський цирульник
Севільський цирульник
Д. Россіні
Опера 
СИМФОНІЯ ТАНЦЮ: світова класика і модерн
СИМФОНІЯ ТАНЦЮ: світова класика і модерн
одноактні балети
Балет 
Сільська честь
Сільська честь
П. Масканьї
Опера 
Створення світу
Створення світу
А. Петров
Балет 
Страшний двір
Страшний двір
С. Монюшко
Опера 
Опера 
Опера 
Украдене щастя
Украдене щастя
Ю. Мейтус
Опера 
Флорія Тоска
Флорія Тоска
Д. Пуччіні
Опера 
Циганський барон
Циганський барон
Й.Штраус
Оперета 
Чарівна Флейта
Чарівна Флейта
В. А. Моцарт
Опера 
Шехеразада/Кармен-сюїта
Шехеразада/Кармен-сюїта
Балет 
«З нами – Бог! Розумійте, народи…»
«З нами – Бог! Розумійте, народи…»
Різдвяне дійство
Концертна програма
Опера
Бал-маскарад
Бал-маскарад
Д.Верді
Опера
Баядерка
Баядерка
Л. Мінкус
Балет
Безумний день, або Весілля Фігаро
Безумний день, або Весілля Фігаро
В.-А.Моцарт
Опера
Білосніжка та семеро гномів
Білосніжка та семеро гномів
Б. Павловський
Балет
Опера
Весела вдова
Весела вдова
Ф. Легар
Оперета
Даремна обережність
Даремна обережність
П. Гертель
Балет
Дон Жуан
Дон Жуан
В. А. Моцарт
Опера
Дон Кіхот
Дон Кіхот
Л. Мінкус
Балет
Дон Паскуале
Дон Паскуале
Г. Доніцетті
Опера
Есмеральда
Есмеральда
Ц. Пуньї
Балет
Балет
Запорожець за Дунаєм
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Опера
Здача вистави «Коли цвіте папороть»
Здача вистави «Коли цвіте папороть»
Опера
Зірки світової слави
Зірки світової слави
гала-концерт
Концертна програма
Іоланта
Іоланта
П.Чайковський
Опера
Опера
Карміна Бурана
Карміна Бурана
К. Орф
Концертна програма
Коли цвіте папороть - ПРЕМ'ЄРА
Коли цвіте папороть - ПРЕМ'ЄРА
Є. Станкович
Опера
Балет
Балет
Лебедине озеро
Лебедине озеро
П. Чайковський
Балет
Летюча миша
Летюча миша
Й. Штраус
Оперета
Лілея
Лілея
К. Данькевич
Балет
Лускунчик
Лускунчик
П. Чайковський
Балет
Любовний напій
Любовний напій
Г. Доніцетті
Опера
Мадам Баттерфляй
Мадам Баттерфляй
Д. Пуччіні
Опера
Опера
Музика Дзеркальної зали/09
Музика Дзеркальної зали/09
Концертна програма
Музика Дзеркальної зали/10
Музика Дзеркальної зали/10
Концертна програма
Музика Дзеркальної зали/11
Музика Дзеркальної зали/11
Екскурсія з концертом
Концертна програма
Музика Дзеркальної зали/12
Музика Дзеркальної зали/12
Екскурсія з концертом
Концертна програма
Музичний салон Дзеркальної зали/09
Музичний салон Дзеркальної зали/09
ЮРІЙ ЛАНЮК ТА ДРУЗІ
Концертна програма
Музичний салон Дзеркальної зали/10
Музичний салон Дзеркальної зали/10
"Композиції" української класики
Концертна програма
Музичний салон Дзеркальної зали/11
Концертна програма
Музичний салон Дзеркальної зали/12
Музичний салон Дзеркальної зали/12
Концертна програма
Опера
Наталка Полтавка
Наталка Полтавка
М. Лисенко
Опера
ОЛЕКСАНДР БРУСІЛОВСЬКИЙ
ОЛЕКСАНДР БРУСІЛОВСЬКИЙ
Олександр Брусіловський
Концертна програма
Орфей і Еврідіка
Орфей і Еврідіка
К. В. Глюк
Опера
Паяци
Паяци
Р. Леонкавалло
Опера
Повернення Баттерфляй
Повернення Баттерфляй
Д. Пуччіні - М. Скорик
Балет
Попелюшка
Попелюшка
А. Спадавеккіа
Опера
Концертна програма
Ріголетто
Ріголетто
Д. Верді
Опера
Ромео і Джульєтта
Ромео і Джульєтта
С. Прокоф'єв
Балет
Севільський цирульник
Севільський цирульник
Д. Россіні
Опера
СИМФОНІЯ ТАНЦЮ: світова класика і модерн
СИМФОНІЯ ТАНЦЮ: світова класика і модерн
одноактні балети
Балет
Сільська честь
Сільська честь
П. Масканьї
Опера
Створення світу
Створення світу
А. Петров
Балет
Страшний двір
Страшний двір
С. Монюшко
Опера
Опера
Опера
Украдене щастя
Украдене щастя
Ю. Мейтус
Опера
Флорія Тоска
Флорія Тоска
Д. Пуччіні
Опера
Циганський барон
Циганський барон
Й.Штраус
Оперета
Чарівна Флейта
Чарівна Флейта
В. А. Моцарт
Опера
Шехеразада/Кармен-сюїта
Шехеразада/Кармен-сюїта
Балет