Фортепіанний речиталь Станіслава Христенка/ Концерт-презентація роялю Steinway & Sons

7-го грудня о 15:00  у Дзеркальній залі Львівської Національної Опери відбудеться концерт-презентація нового роялю Steinway & Sons, придбаного для виконання концертів камерної музики у цьому залі. Презентуватиме новий інструмент відомий український піаніст, артист компанії Steinway & Sons – Станіслав Христенко.

На концерті у виконанні піаніста прозвучать одні із найпопулярніших, віртуозних фортепіанних композицій світової класики – Фантазія Р. Шумана, Угорська рапсодія №2 Ф. Ліста та Чотири балади Ф. Шопена. 

Станіслав Христенко, фортепіано

  1. Програма концерту:
  2. Р. Шуман. Фантазія До мажор, Op. 17
  3. Ф. Ліст. Угорська рапсодія №2

Перерва

  1.  Ф. Шопен. Чотири балади:
  2. соль мінор, Op. 23
  3. Фа мажор, Op. 38
  4. Ля-бемоль мажор, Op. 47
  5. фа мінор Op. 52

Станіслав Христенко народився в Харкові та почав свою концертну діяльність у віці 11 років із сольного концерту у Харківській філармонії. З того моменту він виступав у найкращих залах на п’яти континентах. Його виступи та записи отримали схвальні відгуки у численних музичних виданнях світу, серед яких Нью-Йорк Таймс та Вашингтон Пост (США), El Pais (Іспанія), Le Soir (Бельгія), журнали Грамофон та BBC Music (Велика Британія).

Станіслав співпрацює з компаніями звукозапису з США, Великої Британії, Німеччини та Гонконгу, які випустили декілька компакт-дисків зі записами виконань творів Шумана, Брамса, Цемлинського, Кшенека та інших. Записи Станіслава транслювалися на радіо в Іспанії, Австрії, Німеччині, Великій Британії, Бельгії та США.

Станіслав Христенко виступав як соліст з Клівлендським оркестром та з багатьма іншими оркестрами США, Національним Оркестром Бельгії, Симфонічними оркестрами Більбао та Тенеріфе, Гонконзьким Камерним Оркестром, Симфонічним Оркестром Такамацу та іншими. Він виступав зі сольними концертами у Карнегі Холлі, Віденському Концертхаузі, Palais de Beaux-Arts у Брюсселі, а також з оркестрами у Великому залі Берлінської філармонії, Северанс Холі у Клівленді, Великому залі Московської консерваторії та в City Hall Гонконгу.

Станіслав Христенко є лауреатом більше двадцяти міжнародних конкурсів піаністів, серед яких Міжнародний конкурс піаністів у Клівленді, Міжнародний конкурс піаністів Марії Канальс, а також Міжнародний конкурс Королеви Єлизавети у Брюсселі.

Станіслав Христенко вже більше десяти років мешкає в США, є артистичним директором та співзасновником міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest, художнім керівником Фестивального оркестру KharkivMusicFest, а також засновником та диригентом Камерного оркестру Nova Sinfonietta у Харкові.

Станіслав Христенко є Артистом компанії Steinway & Sons.