Привітання балету з перемогою та вручення відзнак

Модерна постановка «Правда під маскою» Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (в рамках проекту Василя Вовкуна «Український прорив»), в яку ввійшли два балети – «Пульчинелла» та «Весна священна» видатного композитора ХХ століття Ігоря Стравінського, перемогла у категорії «Найкраща хореографічна/ балетна/ пластична вистава» ІІ Всеукраїнського фестивалю-премії ГРА.

Сьогодні, 10 грудня, генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун завітав у балетний зал і ще раз привітав балетну трупу з перемогою. Він вручив нагороду (приз–маску) та подяку від Львівської Національної Опери провідним солістам балету Ярині Котис та заслуженному артистові України Сергію Качурі.

Грамоти Львівської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм Василь Вовкун вручив і провідним солістам балету Ярині Котис та Олександрові Омельченку.

А також представив колективові балету нового керівника музичної частини театру, диригента Івана Чередніченка та привітав із днем народження балетмейстера театру, заслуженного артиста України Сергія Наєнко.