Прем’єра зинґшпілю «Директор театру» В.-А.Моцарта й оперети «Ключ на бруківці» Ж.Оффенбаха

Всі дороги ведуть до Львівської Опери
І влітку, і взимку, і вдень – на концерти в дзеркальній залі, і ввечері – на вистави на великій сцені. Глядачі – вітчизняні й закордонні – вже звикли, що квитки треба купувати заздалегідь. Однак ніхто не сподівався, що на нову прем’єру вони за кілька днів розлетяться так швидко, як ніколи. Навіть на генеральну репетицію не можливо було втрапити.
Що спричинило такий бум? Припускаємо, що голод за веселими спектаклями у складні часи й зараз, зокрема, в похмурі осінні вечори.
Зинґшпіль «Директор театру» В.-А.Моцарта й оперета «Ключ на бруківці» Ж.Оффенбаха зворушили публіку не лише їхнім жанром, а й іменами композиторів, з-під пера яких вийшли ці маленькі шедеври: Моцарт завжди – як символ найдосконалішого, Оффенбах – як піонер, якому всміхнулися успіх і щастя у новому на той час , так званому легкому жанрі – опереті.
Не малу роль в увазі до вистави зіграли постаті постановників, які успішно вписують свої роботи у розвиток львівського театрального мистецтва: диригенти – заслужений артист України Мирон Юсипович та Ірина Стасишин, режисер – заслужений діяч мистецтв України Галина Воловецька, сценограф Ігор Лев (він, до слова, тільки починає, але вже вдало), художник костюмів – заслужений художник України Дарія Зав’ялова, балетмейстер – заслужений артист України Сергій Наєнко.
Побачене й почуте на виставі не розчарувало. Навпаки – породило бажання прийти ще не раз. Світлини знайомлять із тими, хто дарував радість, а це наші прекрасні артисти: солісти опери – Ірина Ключковська (Мадам Ґерц), Анастасія Корнутяк (Мадам Зільберклянґ), Олег Лановий (Директор театру), Володимир Чібісов (Буфф), Олеся Бубела (Сюзанна), Наталія Курильців (Розіта), Олег Садецький (Флорестан), Юрій Шевчук (Мартель), а також артисти балету – Роксоляна Іскра, Дарія Стеценко, Андрій Адонін, Руслан Диня.

Сердечно вітаємо колектив театру з прем’єрою !